Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet normális életet élni...

Lehet normális életet élni barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy sehova nem megy el az ember,nem is hívná senki stb...
2013. aug. 24. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak emberek akik beérik anélkül is. Bár minden ember találkozik másokkal, ha máshol nem legalább iskolában vagy munkahelyen.
2013. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Az élet barátok nélkül olyan, mint egy másodfokú egyenlet: semmi értelme!- de megoldható!" ;)
2013. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon társasági ember vagyok, imádok nevetni, hülyülni, beszélgetni, szóval én tuti nem bírnám ki a barátaim nélkül. Meg szeretek ide-oda eljárkálni és azt meg társaságban jó csinálni. :)
2013. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincsenek barátaim. Két ember van: aki őszinte és akinek vannak barátai. Meguntam álarcot venni, mindenkinek megfelelni, azt mondani amit hallani akarnak. Ha van olyan aki elfogad így, akkor jó, de ilyen ember nincs. Próbálkoztam már barátkozni, de nem maradok meg az emberek emlékezetében, mindenki jobban jön ki a többiekkel. Azért jó lenne, ha lennének...másképp képzeltem el.
2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, de ez van


akit megismerek elöbb utobb eltűnik :(

2013. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvassad el ezt a cikket.

Lehet van benne válasz, amit keresel.

url: [link]

2013. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem sincsenek nagyon barátaim, de én megőrülök tőle.

Sokszor nagyon magányos vagyok.

Van egy srác, akivel egyszer jártam, vele fb-on még mindig szoktunk beszélni, meg néha, elég ritkán el is jön hozzám, de az ritka, és akkor is csak itt vagyunk, nálunk. Azonkívül vannak online barátaim, külföldről, de egész nap itthon ülök szinte.

És amúgy nem mki megy iskolába, meg munkahelyre. Én már kb 5 és fél éve nem. Pont, mert félek az ismeretlenektől.

Szóval, megvagyok, de ez nem a legjobb.

Tehát lehetni, lehet, csak nem hiszem, hogy bárki is jól érezheti magát így.

Most tervezek újra tanulni. Talán változik a helyzet, de nem nagyon tudok ismerkedni, szóval nem tudom...

Régebben voltak barátaim, időről időre, de aztán valahogy mindet elveszítettem. Volt, akivel összevesztem, volt, akik csak "megfeledkeztek" rólam, hát nem tudom... Ez van.

Remélem, azért előbb-utóbb találsz néhány embert. :))

2016. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne? Mármint vegyük azt figyelembe, hogy az ember bárhova elmehet egyedül is. Nyilván nem lesz ugyanolyan, mint barátokkal, de az ember nincs másokhoz kötve olyan szempontból, hogy egyedül is képes elérni dolgokat. Viszont sokkal több élményt szerzel barátokkal, és sokkal jobb érzés tudni, hogy magadon kívül másra is számíthatsz :)
2017. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!