Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 77 kilóból...

Hogyan fogyhatok le 77 kilóból úgy, hogy látványos legyen meg ne kelljen semmit se változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 14:19
 1/5 anonim válasza:
hát ne haragudj de egyáltalán nem lehet úgy lefogyni ha nem változtatsz semmit az életeden,mert ha elkezdesz mozogni akkor már változtattál..mozogni kell és oda kell figyelni az étkezésre..
2013. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapból vizilabdázok és semmit nem változok a segítségével. Ezért nem szeretném abba hagyni. Szeptembertől elkezdek kondiba járni nem tudom, hogy azzal változtani tudok-e.
2013. júl. 25. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is kb. ennyi vagyok! Én abszolút megreformálom az étkezéseim: rendszeresen, napi 4-5x eszem, míg ezelőtt szinte egész nap lakmároztam, csipegettem... Zöldségeket, gyümölcsökat, húst, halat, tojást, kevés tejterméket, magokat eszem. Nagyon ritkán, hetente-kéthetente engedélyezek magamnak ebédre tésztát, általában krumplit vagy rizst eszem, ezeket is módjával. De inkább rizst.

Én ha lúd, legyen kövér alapon szigorúan veszem a diétát, és nem csinálok kilengéseket, zabanapokat, édességet is csak hetente-kéthetente engedélyezek.

Remélem így sikerül a heti egy kg fogyás, és akkor decemberre már normális súlyú leszek. :)

Ja, meg mozgás! Én biciklizni szoktam, meg tornázni, bár még a fogyásom elején vagyok, és nem vagyok túl edzett, de idővel egyre többet fogok mozogni is! Most még csak napi fél-egy órát... És 1200 kalóriát eszem.

2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Változtatni mindenféleképpen kell!Ehetsz annyit amennyit általában szoktál csak mozogj nagyon sokat!
2013. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zsirleszivás
2013. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!