Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már itthon sem érzem jól...

Már itthon sem érzem jól magam itthon sem érzem azt, hogy szeretnének. Mit tegyek? (16/L) -->

Figyelt kérdés

Az iskolában folyton csak bántottak.Szeptembertől is attól félek,hogy semmi nem fog változni.

Nagyon rosszul érzem magam.Magányos vagyok.

Alig vannak barátaim. Itthon is folyton csaj a cirkusz van.

Anyum minden kis apróság miatt kiakad...5 perce itt ordítozott velem,hogy takarodjak apámnál. :(

Nagyon rosszul esik.

Mert a tesómmal is leállt oktalanul cirkuszolni...és mondtam,hogy már befejezhetné meg mit kiabál és ezen nagyon kiakadt...hát én is amiket mondott... minden nap csak cirkusz van itthon ... szeptember 2.ától a suliban is az lesz... előre félek ...

nem tudom,hogy mit tehetnék....

Semmi értelme sincs az életnek ...

Nagyon el vagyok keseredve :'(



2013. aug. 27. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyám nekem már azt is mondta párszor, hogy maradtam volna megdögölve mikor születtem. Fel a fejjel! ;)
2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ohh, hát nincs miért aggódnod, ez nudli az én életemhez képest.
2013. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szexelj
2013. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as: xDDDD
2013. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találj magadnak egy olyan elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet, és jó vagy benne. Az eltereli a negatív gondolatokat.
2013. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zenon ***** válasza:
Az élet megkérdőjelezése az intelligencia egyik jele. Ne búsulj, várd meg, hogy jobb legyen. :)
2013. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Szeptembertől csak is a tanulásra fogok koncentrálni.És,ha itthon nem javul a helyzet beiratkozom a kollégiumba.

2013. aug. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!