Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék miért vagyok...

Mit tehetnék miért vagyok ennyire nyomorult?

Figyelt kérdés

A szüleimen kívül senkim sincs.Igazi barátaim sincsennek.Max.1-2 olyan ember aki csak a szemembe hízeleg és a hátamnál kibeszél.

A hétköznapjaim siralmasak.Egyedül a szobámban gépezek,eszek,iszok,zenét hallgatok,tanulok stb.

1 fiú volt akit az életemnél is jobban szerettem.De elszerette egy másik lány.Félév után elhagyott csúnyán. :'(

A kortásaim csúfolnak,bántanak.Pedig sokak szerint szép vagyok. :/ Van egy betegségem.Agytörzsi zavarom van.Nem bolond vagyok vagy ilyesmi,hanem egyensúlyzavarom van.Sosem voltam diszkóban,programokon,nyaralásokon.Sosem volt szülinapi bulim.Sosem köszöntött senki nőnapkor sem Valentin-napkor.Utóbbi időben már megse locsolnak Húsvétkor.A szülinapomon se névnapomon nem köszöntenek mindig.Ált.csak anyukám köszönt.Torta vagy egy puszi és kész.A 18.szülinapomat 1 héttel később ünnepeltük.Mert a balesetin feküdtem.Volt 1 torta készült egy kép és ennyi.Apám valahogy nem szeret engem.Néha minden h*ly*nek,b**i,k*cs*g*ek elmond stb...Amúgy én egy művészeti suliba járok jövőre végzek divattervező szakon.

18/L


2013. aug. 30. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, amíg nem tudjuk, hogy te milyen vagy. Én egyet tudok: bántani csak azt lehet, aki áldozatként viselkedik. Szerintem te lehet, hogy ezt teszed.


Az agytörzsi zavarod nem szabad, hogy definiáljon, fogadd el, és élj vele együtt olyan jól, ahogy csak lehet. Neked ez jutott, másnak más. Nem hinném, hogy egy ilyennel nem lehet programokra menni. Szóval miért nem mész?

2013. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Istenem, a tökéletes csaj számomra:)))
2013. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Sosem voltam diszkóban,programokon", ez az egyik fő ok szerintem: ha nincs társasági életed, akkor ne számíts rá, hogy felköszöntenek, hogy keresnek.

Gondolom nem lehet könnyű a betegségeddel együtt élni, nem is lenne szabad hagyni, hogy a kelleténél jobban akadályozzon a mindennapokban.

Meg kellene próbálnod új társaságot keresni, új embereket megismerni; tudom, hogy könnyű ezt mondani, de hidd el, hogy ez az egyetlen kiút a magányból.

Ha van bármi kérdésed, vagy csak szeretnél beszélgetni, akkor nyugodtan írj :)

2013. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs kivel mennem sehová. :(
2013. aug. 30. 23:44
 5/14 A kérdező kommentje:
2013. aug. 30. 23:47
 6/14 sándorjános ***** válasza:

Talán mozdulj ki a 4 fal közűl és tegyél érte, hogy másként viszonyuljanak hozzád az emberek. Amit most teszel az a jellemfejlődés legerősebb gátja. Nem lehet felületesen, ilyen olyan pletykák, és szempontok alapján magad, pláne nem másokat megismerned. Nem vagy vesztes, vagy ha az is, azért, mert nem teszel érte. Egyből a mély vízbe kell vetned magad, hogy behozd a lemaradást. Folyamatosan fürkészd, hogy ki mire mit reagál és mit tesz, felteszed utánna magadnak a kérdést, hogy az ő helyébe mit, hogyan veszel le, hogyan reagálsz aztán megítéled, hogy ez, amit tett tetszik-e a közönségnek, a közvéleménynek és erkölcsileg megállja-e a helyét, aztán, ha valamit elrontott, akkor te is tanulhatsz belőle. Ha valamit jól csinálsz elkönyvelheted, hogy "Ez jó volt, ezt majd a legközelebb is..."

Megkérdezhetném privátba, hogy hol tanulsz? Vannak emberek a sulimban, akikre ez az attitüd nagyon ráillik, amit itt leírtál.

2013. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sándorjános ***** válasza:
Ja most nézem a képed. Nem... nem ismerlek.
2013. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, szép vagy. Ha mosolyognál, még szebb lennél :) Nem szabad, hogy bezárkózz, nálad sokkal súlyosabb bajokkal is élnek emberek. Ha nincs most még senkid, akkor is csinálhatsz dolgokat egyedül. Sportolj! Megerősít, önbizalmat és kitartást ad. Futás közben is találkozhatsz új barátokkal. Vagy keress egy hobbit, és máris lehet egy közös pontod azokkal, akik szeretik ugyanazt.
2013. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bárki kérdezhet itt is bármit.
2013. aug. 30. 23:59
 10/14 A kérdező kommentje:
Akinek van face-e bejelölhet és szívesen elmesélek mindent.
2013. aug. 31. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!