Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Nagyon rossz

Mit csináljak? Nagyon rossz

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyszerűen most hogy elkezdődött a suli semmihez nincs kedvem legszivesebben elmennék örökre innen ahol lakok barátnőm is pár napja hagyott el..nagyon szarul érzem magam annyira rossz minden élni sincs kedvem...nagyon sokat gondolkoztam az öngyilkosságon is..vagy hogy összeszedem pár cuccomat aztán elindulok valamerre "világgá" semmivel sem tudom lekötni magam..egész nap csak szomorkodok mit csináljak hogy jobb legyen? :( :(
2013. szept. 5. 01:03
 1/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nyugodj meg! Tudom ezt a legkönnyebb mondani, és tudom hogy most baromira nehéz neked de nem vagy egyedül hidd el! Most minden rossz és elviselhetetlen de adj egy kis időt magadnak hogy minden rendbe jöjjön mert rendbe fog! Ne pazarold el az idődet és az életedet a szomorkodásra és az önsajnálatra. Ennél nehezebb feladatok is várnak rád majd az életben és az, hogy most ilyen nehéz neked ez csak a javadra válik majd később! És egy talpraesett erős ember válik belőled akinek meg sem fordul a fejében az öngyilkosság! Minden amin most átmész és megszenvedsz később segít elviselni és megoldani a gondokat. Képes vagy rá hidd el nekem! Szedd össze magad menni fog! Kitartást!!!!

2013. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:
77%

Ha ezen túljutsz, komoly alapja lesz a későbbi problémáid megoldásának. Nagymamám elég nehéz életet élt le, és a végére hihetetlen lelkierőt merített belőle. Mindig azt mondja: "Valahogyan volt, valahogyan van, és valahogyan lesz!" Szimpla, de egyszerű igazság.

Az öngyilkosság semmit sem old meg, mert azt gondolod, ezzel szenvedéseidnek véget vetsz, holott nem... de ez más témába tartozik.

2013. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy egyedul, ha ez bármit is számít.

Én most is itt vagyok suliban, szunet van. Míg a többiek egymással beszélgetnek én itt ulok az ablakpárkányon egyedul. Ugy érzem senkim sincs és senkinek se kellek.

Nekem is sokszor jutnak eszembe olyan dolgok amiket leírtál.

Minden sokkal egyszerubb lenne ha fognák egy pengét és végig húznám a csuklómon.

Vagy ha bepakolnám a cuccaim egy táskába és itt hagynám ezt az egész sz@rt mert már nem bírom.

Én rappet és metalt hallgatok. Ezekben megtalálom magam és utóbbi segít kiadni a világgyulöletem.

Penge helyett fogok egy tollat és egy papírt, és rapként kiírom magamból az összes sz@rt amit az élet rám rakott.

Sportolok, saját testsúlyos edzést végzek napi szinten. Ez is segít kiadni ami van és jobban is nézek ki töle :D

Ma tesi órán lefutottam 5km-t (csak nekem sikerult az osztálybol) és mikor a tanár arcán megláttam azt az elégedettséget és a mosolyt, attol is jobban éreztem magam. És kaptam 5-öst is :)


A lényeg hogy ne add fel, NE HAGYD EL MAGAD, A TÖBBI EMBERT CSAK SZ@RD LE ÉS CSAK MAGADDAL FOGLALKOZZ!!


Remélem tudtam segíteni!

16/F

2013. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, hasonlóan mint az utolsó. Én is edzem folyamatosan, de barátaim iskolán kívül nincsenek, és az iskolában is mindig egyedül vagyok... Már megszoktam. Egyébként is mikor voltam barátaim, akkor sem éreztem jól magam, mert valahogy unalmasnak találom az emberek 99%-át. Rohadt unalmas és szar az egész iskola.
2013. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nagyon sokat gondolkoztam az öngyilkosságon is..vagy hogy összeszedem pár cuccomat aztán elindulok valamerre "világgá" semmivel sem tudom lekötni magam..egész nap csak szomorkodok mit csináljak hogy jobb legyen? :( :("


Indulj el! Mert ennek mi a fa...om értelme van, hogy olyat csinálsz, amit nem szeretsz? És nem fogod megszeretni, és nem is fog jobb lenni, és nem is kell megszeretni. Ilyen szar világban élünk.

2013. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy előbb-utóbb úgy is meghalsz, tehát felesleges az öngyilkosság. Egyszerűen szórakozásként, játékként fogd fel a földi életet, ne vegyél komolyan semmit.
2013. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne adjátok fel emberek!!! :-) Tudom mekkora sz*r ez az egész...Kitartás mindenkinek, ha valami nem tetszik változtass!
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!