Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem senki nem szeret?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem szeretnek az emberek, csak kihasználnak, ha épp nem ér rá senki más, csak én. Pedig igyekszem nyitott lenni, barátkozni és kedvesnek lenni, segíteni másoknak, de végül mindig én vagyok az, akinek fontosabb a másik és az, hogy velem mi van, senkit nem érdekel. Ez így van minden emberi kapcsolatomnál és nem tudom az okát. Annyira irigylem azokat, akiknek egy csomó barátjuk, normális párkapcsolatuk van és félek, hogy nekem ilyen nem lesz, mindig csak jobb híján leszek jó valakinek. 18/L
2013. szept. 13. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést

27F

2013. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
45%

Szinte mintha csak magamat hallanám...


Nekem is az ún. legjobb barátnőm a suliban egész nyáron nem keresett. Most meg, amikor elkezdődött a suli, hetente elhív magához, hogy tanuljunk együtt... Erre jó vagyok neki, da arra nem, hogy nyáron írjon egy üzenetet, hogy mégis mi a búbánat történik velem.

Sajnos rajta kívül nincsen senkim, ezért inkább nem is szóltam neki, hogy ez mennyire rosszul esett nekem, pedig megtettem volna szívesen.


Amúgy én is előzékeny vagyok mindenkivel, kedves, megértő.

Viszontnem vagyok népszerű, vicces, nagyszájú, amolyan osztály kedvence típus. Inkább csendes és viszahúzódó. Szerintem ezt rögtön megérzik az emberek, és mivel az ilyen embereket senki sem tartja sokra, nem lehet velük bulizni, piálni stb., így az értékem is kevesebb. Nem beszélve arról, hogy a külsőm sem tökéletes.

2013. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
*nem vagyok
2013. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szeretlek.
2013. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenki fut össze élete során pár paraszttal,de emiatt még ne aggódj.

Ismerj meg új embereket.

2013. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 huntomi válasza:
azt is megpróbálhatod hogyha mindenkinek (pl osztálytársaidnak mer engemis utáltak) ajándékot veszel aki utál. például ha veszel 1 chipset akkor megosztozol velük vagy mindnek veszel valami ajándékot. de ez csak egy példa :) Legjobban azt tanácsolom hogy beszélgess elvelük :) egyébként ha meg az a valaki azt irta neked hogy naiv vagy akkor ő mi? kakipotter és a bűz serlege? ő is lehet naív.
2013. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!