Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim, nincs önbizalmam...

Nincs senkim, nincs önbizalmam, tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs egy igaz barátom se. Senkinek sem vagyok fontos. Családom nincsen. Volt egy nagy szerelmem de elcsesztem és már sosem leszünk együtt. Tanulmányaim miatt most egy másik városba kerültem ami sokkal nagyobb mint az otthonom. Szinte megfojt a magány.

2013. szept. 14. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Új iskoládban,vagy munkahelyeden még nem próbáltak közeledni hozzád?
2013. szept. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Néha előfordul de hiába vagyok benne partner, barátság vagy kapcsolat sose alakul ki...
2013. szept. 15. 12:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kérdező?
2013. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Adamka1119 ***** válasza:
42%
Ne sajnáltasd magad ettől nem lesz jobb az biztos
2013. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem kell hinned Istenben, elég, ha magadban hiszel, és nem táplálsz magadban haragot. van közeli ismerősöm, aki kiskorában vesztette el a szüleit. Senki nem mondja, hogy könnyű, mert nem az, nem ismerünk Téged, csak igyekszünk segíteni, mindenki a maga módján, itt az oldalon. egy igaz barátság kialakulásához idő kell, de sokszor évekkel később kiderülhet, hogy a barát, mégsem barát. Bárhol legyünk, bárkivel, mi mindig egyedül vagyunk, és csak magunkra számíthatunk. Az emberek, barátok, szerelmek jönnek, és mennek az ember életében,nem tudunk tenni ellene. aki igaz barát(ami elég ritka a mai világban)azok megtalálnak minket, és mi is őket. Persze, ha a magányunkba költözünk, nem adunk lehetőséget, hogy megtörténjenek a dolgok. Ad ki magadból az elmúlt évek fájdalmait. éld meg a fájdalmaidat, ne nyomd el őket, mert az soha sem jó!!!Írd ki magadból, az az egyik legjobb segítő. nem szabad lebecsülnöd önmagadat, hiszen nem vesztél el, tanulsz,fejleszted a tudásodat, és biztosan vannak céljaid is, ne add fel, engedd, hogy igazán megismerjenek az emberek, hogy úgy tudjanak elfogadni, aki igazán vagy! Aki tovább megy, azt ne sajnáld, és ne szomorkodj miatta. aki marad, vele építhetsz, de fontos, hogy megtaláld a barátságokban is az egyensúlyt! Fel a fejjel
2013. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!