Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek most? Valaki segítsen!

Mit tegyek most? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem vagdosni magam újból (legutóbb 2 éve volt ez, de úgy érzem, hogy ez most sokkal rosszabb).


Szóval igazából annyi az egész történet, hogy nem vagyok soha senkinek jó. Ezt érzem. És emiatt még azokat is ellököm magamtól akiket szeretek. Anyám egyszer elmondott mindennek (2-3 éve). Azt mondta, hogy miért nem vagyok más, hogy miért vagyok még mindig itt, az lenne a legjobb ha elmennék és soha többé nem jönnék vissza, ronda vagyok, nézzek a tükörbe és nézzem meg magam jól alaposan aztán pedig nézzek rá a többi korombeli lányra és figyeljem meg a különbséget. Már rájöttem, hogy soha nem vagyok neki elég jó. Apával is ezt csinálja. Nem tudom mit tehetnék vele, de lassan teljesen kikészül idegileg (a munkája miatt) és a dühét a családon tölti ki. Sokszor hallom sírni a szobájában de ha odamegyek megkérdezni, hogy mi a baj akkor azt mondja h semmi. Egyébként kedves velem, az előbb említett incidens már évekkel ezelőtt történt és megbeszéltük....de sosem fogom megbocsájtani neki.


Egyszerűen nem beszélek róla senkinek. Csak az egyik "legjobb barátnőm" tudja, bár már nem is érzem, hogy az lenne. elmondtam neki az egészet amire mondott pár kedves szót és ennyi...el van intézve. Nem segít. Még egyszer viccet is csinált ebből én meg úgy döntöttem nem beszélek erről vele többet (és szerintem soha más problémát nem mondok el neki...lényegtelen). Önző. Ha bezzeg neki van valami baja, akkor egyből jön, hogy jajj mit csináljak?? Innentől fogva leszarom őt.


Mit kellene tennem?



2013. szept. 24. 21:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom az utolso kommentelonek a valaszt. ez szerintem sem egy verseny, bar megis mindenkinugy fogja fel...

meg 1x koszonom. :)

2013. szept. 25. 10:15
 12/16 anonim válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket így bocsi ha olyat mondok amit valaki már leirt.

Sajnos én is vagdosom magam, nekem is a szüleim miatt kezdődött, mert megakartam nekik felelni és ezt nem bírtam utána étkezési zavarom is lett. Ami nekem segít az a futás és az ha elfoglalom magam pl. zenét hallgatok, filmet nézek stb. de a legfőbb az akaraterő! Minden esetre kitartást , én megértelek és a negatív kommentekkel ne foglalkozz.

2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nem versenyezni akarok. Csupán arra akartam rávilágítani, hogy vannak sokkal rosszabb sorsok is, és más örülne, ha ennyi gondja lenne.
2013. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben még évekkel ezelőtt. Elég rossz időszak volt. Szerintem az segítene, hogyha lenne melletted valaki, aki meghallgat. Ez sok problémán képes átsegíteni. keress normális barátokat. Egyébként miért pusztítod magad?
2013. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is vagdostam magam, de egy igaz barát, sok sport és rengeteg akaraterö segített, hogy leálljak.

Megértelek, nálunk is hasonló volt a helyzet. Próbálj meg nem foglalkozni vele, hidd el, könnyebb lesz.

2013. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el sportolni valamit.jót tesz az önértékelésnek,hangulatjavító,és levezeti a stresszt.a múlton nem szabad rágódni,a jövő elötted van,arra koncentrálj!
2013. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!