Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szexkapcsolat egy hasonló...

Szexkapcsolat egy hasonló cipőben járó lánnyal segíthetne a magány átvészelésében?

Figyelt kérdés

Ez az év számomra egyelőre csak a pofonokról szólt a kapcsolataimat tekintve: Hirtelen véget ért egy hároméves kapcsolatom áprilisban, dühösen többfelé kezdtem el ismerkedni lányokkal. Végül fülig szerelmes lettem egy lányba, de hiába udvaroltam körül, nem viszonozta az érzéseimet. Nyár vége felé végezetül beleugrottam egy olyan kapcsolatba, ahol a lány szerelmes volt belém, de én nem tudtam viszonozni, csak reméltem hogy tudni fogom...


Megtörten érzem magam és magányosnak, mert kapcsolatfüggő vagyok, ugyanakkor úgy érzem, nem kellene tovább erőltetve társamat keresnem egy ideig, inkább magammal foglalkoznék, a karrieremmel. Hagyni szeretném, hogy az idő és a sors dolgozzon inkább.


Többfelé olvasgattam, hogy sokan tartanak barátokat extrákkal és érzelem nélkül csinálják, pusztán azért, hogy ne érezzék magukat magányosnak, illetve mert a hormonjaik ezt kívánják. Az exemmel mi is csináltuk ezt addig, amíg nem talál valamelyikünk társat, sajnos ő talált.

Saját lányismerőseim felé nem merek nyitni ilyen témával, nem szeretném, ha még kevesebb ismerősöm lenne, mint ami jelenleg van. Tehát ha ki szeretném próbálni, hogy ez segítene-e, nem tudom, hogy kezdjek neki. Nem szeretnék egy lányt se kihasználni, az meg nem hiszem hogy bejönne, hogy azt mondom: "Bocs, csak szexelni szeretnék veled, mert próbálom helyretenni magamban a dolgokat és nem szeretném ha idő előtt újra lerombolnák"


Jár valaki hasonló cipőben? Esetleg bármi tipp?


Egyébként 26 éves szegedi srác vagyok.



2013. okt. 29. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsolatfüggőként nem tudnál jól kezelni egy ilyen kapcsolatot. Egy pár alkalom után egyből elkezdenél kombinálni, hogy ha jó a szex, akkor miért ne legyen több köztetek. Próbáld kiélvezni az egyedüllétet, ha megtetszik valaki próbáld meg felszedni, most megteheted, nem vár otthon senki. Mozogj kollégákkal, barátokkal erre-arra. Alakítsd át a szobád/lakást/albérletet, próbáld ki egy kicsit szerintem, hogy hogy jössz ki magaddal. Én az utolsó szakításom után a létező összes csajos filmet leszedtem és boldogan néztem meg, hogy most nem kell senkire tekintettel lennem, hogy milyen szemetet nézek :) Ne sopánkodj, jönni fog lány az életedbe és szerintem mindig jobb jön az előzőnél.
2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor több lánynak udvaroltam, akkor kiélveztem az egyedüllétet (Mi férfiak szerintem így oldjuk meg, aztán csak később nézünk filmeket :D). Magabiztos lettem, kezdeményező, írányító stb. Csak rá kellett jöjjek, hogy túl nagyok az elvárásaim (belső értékeket nézve) és amikor végre jött valaki, aki megfelelt neki, akkor az pont nem viszonozta az érzéseim.


Most hogy eltelt fél év, félek hogy lassan elveszítem az önbizalmam is, jó lenne a tudat, hogy igenis vonzó vagyok és jó az ágyban annyira, hogy egy csajjal összejár velem.


Persze ott van a probléma a kombinálással, én már rájöttem, hogy ezt úgy lehet a legegyszerűbben megoldani, ha minden kapcsolatot megszűntetek az illetővel. Elég sokat segített, de az űr attól ott marad.

2013. okt. 29. 15:00
 3/4 A kérdező kommentje:

*hogy egy csaj összejár velem.*


*de az űr attól ott maradt.*

2013. okt. 29. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne így keress lányt, hogy helló, én csak izélni akarok, ismerős lánynak én meg végképp nem merném felvetni, akivel még semmi se volt. Csajozz, aztán ha kapcsolat jön ki belőle, akkor az, ha meg csak szex, akkor az. Majd alakul valahogy.. ha találkozol egy jó fej csajjal, akkor úgyse azon fogsz gondolkozni, hogy jaj, én most csak terápiás jellegű önbizalom növelő szexet akartam és most ezért vissza kell utasítanom egy lányt, aki engem akar. Egy kicsit most befordultál, de lesz ez jobb is, eddig is volt kapcsolatod, ezután is lesz.
2013. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!