Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Síni akarok, nagyon el vagyok...

Síni akarok, nagyon el vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Örök életembe a súlyommal küzködök hol betegesen sovány hol ilyen kövér vagyok. Most is hízok folyamatosan nem értem miért ugyanannyit eszek,mint máskor. Előtte koplaltam eléggé az viselhetett meg? Hogyan fogyózzak? Nincsenek irreális céljaim szeretnék 55kg lenni a 156cm-hez. Jelenleg 62-63 vagyok :( Nincs pénz egészséges ételre mindig,de a cukrosokkal nem lakok jól..
2013. okt. 30. 11:08
 1/6 anonim válasza:
Az a 7kg nem a világ. Amúgy stressz miatt is lehettél egy időben nagyon vékony.
2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több felesleg is van rajtam legalább 15kg szerintem,de ennyivel megelégednék kezdésnek. Mit tehetnék?
2013. okt. 30. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat mozogni, sportolni. Ha közben folyik rólad a víz, akkor kellő intenzitással csinálod.
2013. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell rinyálni. Ez nem irreális. 2-3 hónap alatt elérhető és nem is kell megerőltetni magad. Én 154 cm vagyok és 60 kilóval indultam ennek neki. Napi 1 óra ha nincs idő 30 perc futás. EGÉSZSÉGES étkezés! Semmi édességet, fehér kenyeret, péksüteményt vagy zsíros ételt nem eszek. És így lement róla minden felesleg. Augusztusban kezdem most vagyok 54 kg. Még hogy nincs pénzed. De édességre meg van mi? Akkor helyette majd szépen, zöldséget veszel, sovány húst és halat. Még spórolsz is ha nem veszel fehér kenyeret, péksütit vagy nisinasit.

Ja tejterméket se iszom.

2013. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én vezetem a háztartást,de nem értem miért kell támadni. Csak tudom,hogy mire nincs pénzem?! Nem csak snickerstől és drága bombonoktól lehet hízni..kenyértől meg krumplitől és tésztától is.
2013. okt. 30. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Háát nem kell venni. Vagy helyette barna kenyeret. Ennyire egyszerű. Tészta vagy krumpli helyett mondjuk csinálhatnál rizses dolgokat. Rakott zöldbabot vagy káposztát. Az nem drága és a rizs hamar telít így nem tudsz belőle sokat enni. Az, hogy nincs pénz fogyózni, ez eleve hülyén hangzik ár bocs. Akkor minimum edd meg a mostani ételeid felét. Ezzel még spórol is ;)
2013. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!