Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Életmódváltással szeretnék (szerettem volna) fogyni de nem megy. Mindenből kevesebbet eszek, egészséges ételeket fogyasztok: gyümölcs, zöldség, csirkemell, hús, sovány túró, tojás, néha rizs, meg ha van más főzve pl: krumpli, tészta abból minimálisat eszek max havi 2x-3x. A tej az amiből többet iszok, de abból sem olyan sokat. Kalóriabázison figyelek, hogy minden beférjen. Sportolok is:reggel a munkába gyalog megyek, majd du. bicajozok, hetente fal labdázok. Orvosi gondom nincs, ki lettem vizsgálva. És ez megy egy féléve..és lement 4 kg majd abból 2 vissza is.Tehát fél év alatt 2 kg ment le. Már teljesen el vagyok keseredve és már-már feladom de mindig meggyőzöm magam, hogy majd csak sikerül, de semmi :( Van ötletetek, hogy mit csináljak?
2013. okt. 29. 04:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nincs itt semmi hiba ,

amennyit mostanában eszel,az ennyi mozgás mellett ,pont elég a szervezetednek, nem fogy tőle és nem is hízik,

-ha le akarsz fogyni,akkor a jövőben ennél ,sokkal kevesebbet kell enned,és akkor lesz kalória deficited,

2013. okt. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelek, akkor próbáljak kevesebbet enni és többet mozogni?
2013. okt. 29. 06:01
 3/15 anonim ***** válasza:
így van ,
2013. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Keresd meg a kalóriabázis.hu oldalát, ott sokkal több és hasznos segítséget kapsz a fórum részen, illetve a föodalon össze tudod szedni, hogy neked mennyi kalóriára és milyen összetételben van szükséged..
2013. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem a kalóriák számára kell figyelni, hanem a bevitt táplálék milyenségére.

Teljesen el kell hagynod a kenyeret, lisztes, cukros ételeket, krumplit, rizst, tésztaféléket, hüvelyeseket, tejet, tejterméket.

Hús, hal, tojás, rengeteg zöldségféle párolva vagy salátának. A siker garantált!

2013. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg csináltass allergia-tesztet. Állítólag aki minimális mértékben is, de liszt-érzékeny, annál a különböző fogyókúrák nemigazán hatásosak addig, amíg a glutént (búzaliszt alapú termékeket) ki nem zárja az étrendjéből.


Én is az életmódváltás célzattal és nem elsősorban fogyássi céllal (persze az is cél, hiszen közel 30 kg többletem van!) kezdtem bele 2 héttel ezelőtt. Ehhez a 90 napos fogyókúra-módit használom mint eszközt, és nem azzal a céllal, hogy majd 90 nap alatt csodák fognak történni az életemben.

Ez egy szétválasztó-diéta, amelynek során megtanulhatjuk, hogy mit mivel ehetünk együtt úgy, hogy az emésztőszerveink ne legyenek megterhelve. Rendszert visz az étkezésünkbe.


Majd kikeresem és felrakok ide neked összesen 3 linket (lehet, hogy csak egymás után fog sikerülni, egy kicsit ezen a téren béna vagyok!).


Az első, amiben ennek a 90 naposnak a lényegét leírják. Majd olvasd el egész végig, alól pedig a képek alapján csináltam magamnak egy felsorolást, hogy az egyes napokhoz milyen féle-fajta kajákat "rajzoltak" oda!!


A második: Norbi-féle kódrendszer, amelyben felsorolja a főbb kaja-féléket: 1-es kóddal melyeket szerinte egész nap ehetünk, 2-es kód: csak délután 3-ig ajánlott, és 3-as kód: csak déli 12-ig! Ezt még csak próbálgatom, hiszen az első leirat szerint a vacsi azonos az ebéddel, tehát ha abban olyan kaja van, amit Norbi-szerint este nem célszerű, hát én most azért még megeszem vacsira is.


A harmadik linket amit felteszek, azt tegnap találtam a nosaltyn, a különböző (közöttük a 90 naposhoz) fogyókúrákhoz segítségképpen összerakott néhány receptet képekkel, majd ezeket még átnézem, talán tudok belőlük válogatni, újítani, hogy az étkezésem valóban "kizökkenjen" az eddigi, ezeréves megszokott ritmusából, és valami új legyen!


Ne keseredj el, mondom 2 hete kezdtem, másoknál ennyi idő alatt a 90 napossal lement 7-8 kg, nálam meg sem mozdult még a mérleg. Nem zavar, hogy másoknál milyen eredmények vannak, tudom, hogy bármi, amit megteszek az egészesegesebb életmódért, előbb-utóbb összeadódnak, és eredménye lesz. Üdv, fel a fejjel!

2013. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


Hogy mások hogyan csinálják, hogy egy hozzászólásban fel tudnak pakolni egyszerre több linket is?


Valaki elárulhatná szegény öreganyátoknak a titkot!! :)))

2013. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

öreganyám,ez nagyon egyszerű :

-dobáld be egymás alá pl mind a 3 linket,aztán csak ezután nyomicold meg a Válasz elküldése gombot,

2013. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!