Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki aki teljesen...

Van itt valaki aki teljesen egyedül lesz karácsonykor?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Még összejöhet.
2013. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Máskor mindig családdal töltöm, de idén úgy jött alakult, hogy egyedül leszek.
2013. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem számolom a szüleimet, akkor igen. Rajtuk kívül senki másra nem számíthatok.
2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

én bele sem mernék gondolni,hogy egyedül töltsem (abból jó nem sülne ki)...nem is véletlen ,mennyi öngyilkosság van azök között akiknek senkije sincs,és az ünnepek alatt mégjobban elkeseredik az illető.

ám inkább a családommal,mármint szülőkkel töltöm.

2013. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk pár éve nem igazán van már az a szokványos értelemben vett karácsony, így nekem nem igazán számít, nem rajongok érte. Ha már lenne saját családom biztos másképp látnám, mert alapvetően szép ünnepnek tartom, de így nem izgat.
2013. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Esélyes idén is, de már hozzászoktam.
2013. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hu engem tavaly meglátott a szomszédsrác, hogy egyedül jövök ki a lakásból karácsony másnapján, és az a szánalmas tekintet..az rossz volt és jé, el sem felejtettem :(
2013. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg dolgozni fogok. Az jobb?:)
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8as attól függ honnan nézzük, lenne kivel de mégse lehetsz velük? Az jobb, mintha nem is lenne kivel töltened és mindenképp egyedül lennél :)
2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én kutyát sétáltattam tavaly karácsonykor,futottunk vagy 10km-t hóban.Idén valószínűleg a szüleimmel leszek itthon. shit
2013. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!