Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan nyissak újra az emberek...

Lovelyi kérdése:

Hogyan nyissak újra az emberek felé?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon magamba fordultam. Nem érdekel semmi,még az emberek se. Csak úgy vagyok magamnak. Olyan egyedül érzem magam, a suliba is mindig egyedül vagyok, nem merek odamenni másokhoz,mindig azt hiszem hogy nem érdeklem őket,vagy lenéznek. Pedig nagyon szeretnék velük összebarátkozni,ha meg próbálok akkor is alig tudok mit mondani. Nagyon szeretnék megváltozni,4 évvel ezelőtt nagyon nyitott lány voltam,sok barátom volt.Nem tudom mihez kezdjek. Nem szeretnék örökre egyedül maradni. Úgy érzem nem szeret senki.
2013. nov. 28. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kezdj el az interneten ismerkedni, sokat fog segíteni:) Majd ezután élőben is próbálkozhatsz.
2013. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis miért zárkóztál el az emberek elõl, mert ennek okának kell lennie.

Ha sikerül kideritened, akkor már fogsz tudni nyitni az emberek felé.

2013. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor volt hogy nagyon megbíztam valakiben,és mindig csalódtam benne. Meg mindig lealacsonyítom magamat a többiekhez képest,nagyon kedves voltam másokkal és mindig kihasználtak. De szeretnék újra a régi lenni.
2013. nov. 28. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Elõszõr is felejtsd el, hogy olyanokkal barátkozzál,akik nem érdemlik meg.Legyél olyan,mint régen és biztosan találni fogsz, olyan lányokat, mint te vagy. Az elején ne bizzál meg senkiben, helyesebben tartsál egy bizonyos mércét, ne mondj el mindent maga
2013. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"magadról" még akkor sem, ha a másik azt teszi.
2013. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!