Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mondták menjek el pszichiáterh...

Mondták menjek el pszichiáterhez és minden jó lesz. De semmit sem ért. Nem lett jobb semmi Sőt. (? )

Figyelt kérdés

Irt ki nekem antidepresszánst, kedélyjavítót és altatót nem nagyon van kedvem élni, meg semmit sem csinálni...nem megyek már vissza.


nem tudok már a képzeleteimbe menekülni nem tudok már fantáziálni már nem nem tudom miért.

nagyon rossz kedvem van...eltelt 12 év a semmivel nincs semmim. Nagyon rosszul vagyok....nagyon.

nem segítettek a gyógyszerek sem a orvos....nem vagyok jól, nagyon nem.

most épp élni sincs kedvem...írni se...nem tudok már képzelni...eddig tudtam most már nem.


mit csináljak


2013. dec. 16. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A pszichiáter nem sok mindent tehet, ha te nem akarsz változtatni. Ez rajtad múlik.
2013. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 egytüneményvagyok ***** válasza:
no de mi a baj?
2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennyit tesznek a pszichiáterek. Gyógyszerrel tömnek, mert részesedést kapnak a gyógyszergyáraktól. Ahhoz hasonlítanám, mintha fájna a fogad, de a fogorvos nem hozná rendbe a bajt, csak felírna rá jó erős fájdalomcsillapítót, amit folyamatosan szedned kell, hogy ne érezz fájdalmat, de a fogad azért tovább rohad. Pszichológushoz menj, az segítene rajtad, nem a "zombisító" gyógyszerek.

2013. dec. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LeftBehind ***** válasza:
Ne szedd azokat a szarokat! Én is jártam pszichiáterhez és a rohadt bogyói teljesen tönkretettek,pedig csak egy altatót és egy nyugtatót írt fel. Az is elég volt hozzá,hogy teljesen megzápuljak. Nem tudtam gondolkodni,odafigyelni. Olyan voltam mint egy élőhalott. Azon kívül egy normális tanácsot nem tudott adni a mocsok,csak a szokásos közhelyeket amit már úgyis hallottam 100-szor.
2013. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

most már mindegy, minden mindegy.

gondolkoztam és elhatároztam magam, véget vetek ennek, kinek van kedve szenvedni a magányba.


a rákos betegek is előbb utóbb belátják, hogy nincs tovább küzdeni és most én is eljutottam arra, hogy belássam, hogy nincs tovább.

nem hittem volna bölcsődés, óvódás koromban, hogy így fogok járni, ez a sors, vagy a véletlen vagy isten vagy az ördög...akármi is.......de jól telibe talált.


nincs kedvem már fáj...nagyon fáj ez az egész, nem vagyok jól, nagyon nem.


Ricsike voltam az elsőszülött a családban.

2013. dec. 17. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns hatására 6 hetet is kell várni!Várj még!Menj más pszichiáterhez!Nagyon nagy különbség van köztük.Ha nem akarsz zombi lenni, ne szedj nyugtatót!Az antidepresszáns nem kábit.Nekem két hónapba is telt, amig éreztem a gyógyszerek hatását.
2013. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondod a pszichiáternek, hogy milyen rosszul vagy, be kell hogy utaljon kórházba.Ott van a pszichoterápia és -nem tudom, fel vagy-e rá készülve- de a sokkterápia is.Az nagyon hatásos!!Nem akarlak viszont megijeszteni!!Nem tudom, fel vagy-e készülve ilyen meredek gyógymódokra?Különben, mi a baj, nem dolgozol vagy szakitottál?Nem tudsz megélni?Nagyon egyedül vagy?
2013. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


röviden, ha nincs kedved elolvasni, nincs akihez szólja, nincs társam sokáig voltam egyedül, szeretnék egy társat 1 barátnőt akit szerethetek, de rengeteg dolog akadályoz meg benne, csúnya vagyok és ez a depresszió is bennem van.


mondták m-r, hogy feküdjek be kórházba, de a pszichiáter semmit sem csinált csak a gyógyszereket írta fel.

hogy túléljem a magányos társ nélküli napokat sóvárogva a barátnőre a társra és, hogy elfelejtsem azt, hogy egy ronda dög vagyok beveszek 4-5 xanaxot letompít és olyankor nem filózok ezeken.

altatóból is beveszek 1-et 2-őt, de sajnos nem hatnak kb másfél éve nem aludtam 1 szemhunyásnyit sem, félek a napoktól, félek a holnaptól félek a magánytól és sóvárgok 1 társra egy barátőre.

2013. dec. 20. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is sok időt töltöttem depresziósan.Most például munkám sincs.Elváltam, a gyerekeim az apjukkal élnek egy másik országban, távol tőlem.Hidd el, van min szomorkodnom.

A kapcsolatot illetően, én is nagyon vágytam rá.Nem jön azonnal.Most 42 évesen tudom, hogy a lét a fontos azután jön a kapcsolat!Kórházba kéne menned először,hogy ennyire depressziós ne légy!Az élednél jobban ne vágyj kapcsolatra!Egészségesebb létre vágyj először!Én is csúnyának éreztem magam sokszor.Nem kell, hogy kivételesen gyönyörű partnert találj.Igy elég ha olyan vagy, amilyen vagy!A kicsit is jobb külsejű fiúk és lányok nagyon beképzeltek!Tapasztalatból tudom!Nagyon fájdalmasan rossz tulajdonságuk.Mindamellett lehet, hogy nem is vagy olyan rossz külsejű.

2013. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!