Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a helyem, mit tegyek?

Nem találom a helyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és valahogy úgy érzem, hogy körülöttem mindenkinek van egyénisége, saját társasága, és valahogy az is rendben van, hogy hol helyezkedik el egy bizonyos listán más emberek szemszögéből, ha értitek mire gondolok. Én meg csak úgy lődörgök, nincsen igazi hobbim és mindenféle emberrel jóba vagyok, valahogy nekem nincs egyéniségem. Van valami ötletetek arra, hogy hogyan lehetne ezen a helyzeten változtatni? Vagy ez a "tinédzserkorral jár"? :) (A barátaimnak mondjuk nem ez a véleménye, szerintünk nekem van stílusom csak én nem vagyok biztos magamban:S..)
2013. dec. 26. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Na hát kb én is így vagyok vele annyi különbséggel hogy van hobbim.

Ha pesti vagy, jöhetsz velem bringázni vagy kosárlabdázni... vagy ha csipázod a pc játékokat tolhatunk valamit neten :D

amúgy 14 évesen annyira ne siránkozz, én mindjárt 24 leszek és az életem 1 rakás romhalmaz...

Egyéniség meg úgyis abban jelenik, hogy milyen zenét szeretsz, mik érdekelnek, miket teszel és milyen ruhát hordasz, szóval az egyéniség a belsőd.

2013. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a bizonytalanság a korral jár, nem kell aggódnod és jobb ha elhiszed a barátaidnak, hogy van egyéniséged, mert az mindenkinek van :P :)
2013. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"milyen ruhát hordasz, szóval az egyéniség a belsőd." Te tudhatsz valamit...

14 évesen hova akarsz te még egyéniséget, ennyi idősen még nem alakul ki igazán, meg havonta változik, ahogy nő befelé a fejedlágya, meg tapasztalsz új dolgokat. nagyon gyerek vagy még...

2013. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

korral jár, nyugi.

jól csnálod, amiket írtál, ettől fog kialakulni, vagyis mehszilárdulni, mert már most is van. figyeld magadat most és kb havonta, figyeld a változásokat, pld írj naplót, vagy csak a hónap mindig ugyanazon a napján jegyezz fel pár dolgot és olvasd vissza: ma mit ettél, milyen ruha van rajtad, mit gondolsz x-ről, stb 5-10 visszatérő kérdés.

2013. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Ja, és első, szavadon foglak!:D

2013. dec. 26. 15:03
 6/7 WOLF_777 válasza:
Van egyébként szerelmed ? ha nincs akkor ö is megoldhatja a problémád :)
2014. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, akivel eltudnám képzelni a dolgot, de sajnos nem sokat találkozunk.
2014. jan. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!