Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barátom megakarja ölni...

A barátom megakarja ölni magát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exbaratomrol van szo. Nagyon csunyan valtunk el de mar az honapokkal ezelott volt . Először nagyon ketsegbe volt esve es kb teljesen osszeomlott reszben azert mert en voltam az ember akiben teljesen megbizott es mindent elmondott ,es ketszer is megprobalkozott olni magat de nem tette meg . pszichologushoz is vittek a szulei de nem ert semmit egy tobb honap utan is nagyon maga alatt van es vissza akar szerezni

de en nem tudok neki megbocsajtani . Probaltam par hete kedves lenni vele baratok lenni de most megint megkerdezte h jarnek e vele es nemet mondtam .Ekkor meselte el h o mar nem akar szenvedni ez miatt es meg akar halni.es ezt komolyan mondta !!!

Mit tegyek ???

es meg h az elso alkalmaknal is szoltam a szuleinek de nem tudták mit tehetnenek es csak elvitték orvoshoz es ezekutan nem lett jobb semmi csak roszabb lett a helyzet



2013. dec. 27. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
úgyse fogja megtenni,csak ezzel akar sakkban tartani...ez már komolyan szánalmas....
2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél vele. Szólj a szüleinek, ez a legjobb, amit tehetsz.
2013. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz vele, éld a saját életed. Ő meg vergődjön csak ha ahhoz van kedve...
2013. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak rád akar ijeszteni. Nem fogja megtenni vagy legfeljebb csinál valami hülyeséget, bevesz egy doboz c vitamint vagy csinál egy vágást a kezére. Aki tényleg meg akarja ölni magát az nem így viselkedik.
2013. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azzal ártassz neki a leginkább, hogy foglalkozol vele, húzogatod előtte a mézesmadzagot, ne találkozz vele és kész, értse meg, hogy vége...
2013. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Azért kedves tőled hogy így odafigyelsz az exedre. De ha elfogadsz tőlem egy nagyon jó tanácsot, akkor szépen ülj le vele és beszélgessél el vele hogy mi a helyzet.

Ha értelmes srác megfogja érteni amit mondasz neki.

Üljetek le lehetőleg nyugodt helyen és teljesen őszintén mondd a szemébe hogy mi a harci helyzet hogy miért nem akarsz vele újra összejönni és mik voltak a hibái.

Mondd el neki hogy nem kell megölnie magát mert azzal csak fájdalmat okoz mindenkinek. Tudom hogy benned bízott meg a legjobban ezt kéne éreztetned vele, és szedd ki belőle hogy miattad akar-e meghalni vagy csak azért mert magányos, és egyedül érzi e magát. Mert ez így nem mindegy.

Légy vele nagyon kedves, nézz mélyen a szemébe fogd a kezét. Tudom már nem kéne ezt de hatnod kell a lelkére és próbáld meg összehozni őt valakivel.

Ha valóban nem szeretnéd hogy gond legyen mellette kell lenned, bár igaz ő akarja ezzel felhívni magára a figyelmet tehát ne legyél túlzottan a seggébe de érezze hogy van még miért élnie.

Mást nem tehetsz el kell hogy engedjétek egymást.

És szólj a szüleinek hogy nagyon nagyon figyeljenek oda rá.

2013. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szakíts meg vele minden kapcsolatot, így jobb mindkettőtöknek, főképp neked

nehogy rossz lelkiismereted legyen miatta, nem tartozol érte semmilyen felelősséggel

2013. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6: Ennél nagyobb hülyeséget nem is csinálhatna már megbocsáss...Fogja meg a kezét nézzen méllyen a szemébe...nem érted, hogy a srác nem tudja túltenni magát rajta? Ezzel mégtovább tartana neki túl lépni a dolgokon, ki kell ábrándulnia és észhez kell térnie, hogy vége, ha minden lecsendül barátok még lehetnek később, de egyelőre a távolság tartás a legjobb....
2013. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Semmit se tegyél, közöld vele hogy zsarolja a jó édes anyukáját, ha nem hagyja abba agyonvereted az új pasiddal, és mégcsak megölnie sem kell majd magát!!


Mi van a kisgyerek nem kap csokit aztán egyből fenyeget, te meg becopod?


Egyáltalán minek foglalkozol vele ha dobtad?

2013. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a helyedben még lehet le is cseszném, hogy lehet ilyen önző, hogy rád nem gondol csak mágára, mert téged is tönkre tehet azzal, ha öngyilkos lesz (bár ez csak zsarolás, biztos, hogy nem tenné meg, de ezt nem kell neki hangoztatni), kicsit össze kapsz vele még azis észhez térítheti később meg ugyis megérti, miért viselkedtél így...
2013. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!