Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom megakarja magát ölni, ha szakítok vele?

Figyelt kérdés

mondtam neki,hogy vele maradok.....

annyira már nem szeretem,de még szeretem azért,de ebből hosszútávú kapcsolat nem hiszem hogy lenne.Lehet lehetne,ha nem akarna velem járni az egyik haverja,aki megtetszett nekem.Ha ezt megtudná a barátom....nem tudom mit csinálna.Amugy nem olyan jó barátok ők.Én egyre inkább kezdek a haverjához vonzódni.


2010. jan. 8. 15:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse leszel hibás, ha megteszi. Hagyd ott, ő sem hülye, csak egy szánalmas f.szkalap.

19/F

2010. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját sorsáért felelős, ha így akar magához láncolni, az az egyik legnagyobb aljasság.
2010. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölné magát miattad... tegye, ha képes rá, te arról nem tehetsz. Vele meg azért ne maradj, mert fenyeget a hülye ötleteivel.
2010. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja megölni magát ne aggódj, hagyd el ha nem vagy vele boldog. az aki ezt a lehetőséget lobogtatja és fenyegetőzik vele, az lenne az utolsó aki öngyilkos lesz hidd el, pszichológia.
2010. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolni próbál. Emiatt ne maradj vele, mert értelmetlen sajnálatból, szánalomból.


Nem valószínű, hogy megölné magát, ez csak zsarolás. Ha tényleg képes lenne rá, akkor nem mondogatná.

2010. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
És ha a szemed láttára megölné magát, mert Te jelentesz neki a legtöbbet? Van egy lány, aki nekem ennyit jelent.
2010. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
öld meg te ... ő úgyse tenné meg
2010. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem ő jelenti neki a legtöbbet, hanem a saját szánalmas önzése, úgy ahogy nálad is ez a helyzet
2010. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15:19: Egy párkapcsolathoz két ember kell, ha annyira szereti, hogy megölné magát érte, az a minimum, hogy elengedi. Ilyen aljas módon nincs értelme senkit magához láncolni.
2010. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.

Ez az ember nem szeret téged, hanem birtokolni akar.

Ha szeretne, azt nézné, NEKED mi a jó, nem azt, hogy NEKI mi a jó. Ennyi. Nyugodtan szakíts, az ilyen emberek annyira önzők, hogy tuti nem nyírják ki magukat, ne aggódj. Nekem is ezzel fenyegetőzött az első barátom. Erre még jobban kiábrándultam belőle és könnyebb volt rögtön elhagyni. Még él és virul...

2010. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!