Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék barátokat valódi...

Hol tudnék barátokat valódi emberi kapcsolatokat szerezni? Budapesti tanárképző főiskolára járó hallgató vagyok és nem szeretem a szórakozóhelyeket a bulikat discot.

Figyelt kérdés
Az iskolában csak érdek kapcsolataim vannak csak. A bulizás pedig azért sem jöhet szóba mert nem iszom nem drogozom nem cigizem. És sajnos az iskolatársaim csak olyan helyekre mennek el ahol ezek alap követelmények... Így ezáltal barátaim sincsenek. Számomra az igazán jó buli egy tárca süti mellett való beszégetést jelent.

2014. jan. 8. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, csak neten, de ott sem sok.
2014. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kevés barátnőm van ( 2-3) de ők sem mindig érnek rá, ráadásul messze vannak tőlem és sokat vagyok egyedül.

Ahogy az egyik válaszoló írta nehéz igaz barátokat találni a mai világban. Járj olyan helyre ami az érdeklődésednek megfelelő. Pl: tánc, rajz, stb.

Itt a neten is találhatsz embereket de itt is nehéz normálisakat találni.

Én is ilyen beállítottságú vagyok mint te. Nem iszom, nem drogozom, nem cigizem.

Én barátkoznék veled de sajnos Pest messze van tőlem :(

Mindig ez a hülye távolság az akadály.

Remélem azért találsz 1-2 barátnőt. :)

Szurkolok!!

22/L

2014. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!