Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek 35-40 körüli egyedülá...

Léteznek 35-40 körüli egyedülálló férfiak, akik még életük párját keresik? És:

Figyelt kérdés

És okosak, ha lehet diplomájuk van, de ha nem legalább érdeklődőek, szeretnek tanulni,

vékonyak, legalábbis nem túlsúlyosak, nem bányarémek,

komolyak és csöndes típusok, nem pedig bulizós alakok,

és nem falják a nőket...

?


Ki hogy látja?



2014. jan. 9. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván léteznek.
2014. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2%
Homár vagy, kérdező!
2014. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
léteznek, de szerintem a kor dologgal legyél kicsit lazább. a tinilányok is elnéznek már több mint 5 évet.
2014. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Tehát egy tanulni szerető átlagos vagy inkább jó adottságokkal rendelkező otthon ülő igazi családapa típus, aki jól néz ki, de nem falja a nőket.... ja és 40 évesen ezen jó tulajdonságaira még egy nő se mondta, hogy kellesz nekem.


Hát ez az álomország tengerpartja.


Elváltba persze találhatsz. Nyilván olyat akit otthagytak. Mert különben nem illik az idilli képbe.

2014. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

igen!

lásd a "mama-HOTEL" lakóit, ill. a "meleg-bárok" látogatóit!

(egészséges, általad jellemzett férfiak már ebben az életkorban megtalálták "életük párját", ezáltal már nem keresgélnek...)

de, (egy ingyenes reg. után), nézz szét itt:

[link]

ha szerencséd van (legalább lottó 5-ös nagyságrendű...), összejöhetsz vele.

2014. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

ha az előző, nem jönne be:

[link]

2014. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek néhányat, de a szépséghibája a dolognak, hogy mind (mármint akiket én ismerek) az anyukájukkal laknak és nem is szándékoznak soha elköltözni. Olyan párt szeretnének, aki az anyukájuknak megfelel, hogy esetleg majd odaköltözzön hozzájuk.
2014. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem....-De ha netán még is tévednék. -Akkor ez a kedves,szerény,jóképű férfi,a jól fizetett 8-óra munka+szorgalmi túlóra után.-Hazamegy ,megfürdik,borotválkozik,levágja a körmeit,tiszta ruhát húz,megfőzi az energia csökkentett háromfogásos bio összetevőkből készült három fogásos vacsoráját,majd kitakarít,port törölget és edzés előtt még böngészik az interneten a 35-40 év körüli tisztességes,ártatlan-(szűz),szerény,diplomás,feltűnően csinos,jól főző,sportos,humoros és hűséges,életük párját kereső hajadonok megkeresése céljából! Lehet ide a GYIK-re is jön"-Hátha megtalál.-Sosem lehet tudni.
2014. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ja bocs, úgy látom lemaradt, az, hogy AZ ISMERETTSÉGI KÖRÖTÖKBEN LÉTEZNEK-E ILYEN SZEMÉLYEK?


Úgy általában, amiről ti is írtok, nyilván nem a válasz, de nem mindenki éli a nagy átlag szerinti életet. (Mint pl én sem.) Ezért gondolom, hogy lehetnek kivételek. Ez érdekelne, hogy ismertek-e konkrétan ilyen személyeket?


Szerintem simán elképzelhető, hogy valakinek annyira sok a dolga, vagy sok a megoldandó feladata 20-30 éves kora között, hogy nem a párkeresés köti le. Véletlen pedig nem találkozik megfelelő alannyal, hiába mondja is azt neki egyik vagy másik nő, hogy "kellesz nekem"... Tehát akárkivel azért nem elvét vallja...

2014. jan. 9. 15:18
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem. És én azt látom hogy aki az általad leírtaknak megfelel, az már mind nős... Aki meg egyedül van 40 évesen, annak tuti van valami defektje.
2014. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!