Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bele lehet halni a magányban?...

Bele lehet halni a magányban? Teljes magányos 27 fiú

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Legfeljebb a "magányba". De azt is kétlem.

2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem :) Nem kell mindig arra koncentrálnod, hogy nincs barátnőd. Egyébként ha annyira akarsz, nagyon könnyen be tudsz csajozni. Feltéve ha nincs egy egész listád arra vonatkozóan milyen legyen álmaid nője:D
2014. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy csak ugy belehalsz . Mivel MAGANYOS vagy egy ido utan vagyni fogsz valakire aki esetleg meghallgat,segit!!! Am ha csak te hiszed azt hogy maganyos vagy az eleg bajt okoz neked a jovore es a jelenre nezve is!!! Szedd ossze magad eredj bulizni , ismerkedj meg enberekkel es meglatod hogy nem is fog eszedbe jutni hogy valaha maganyosnak erezted magad!!!
2014. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz depressziós lenni és a végén öngyilkosságba torkollik, max akkor.
2014. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az a helyzett hogy én az anyja vagyok ,és teljes apátiába eset ,nem eszik semmit napok óta,nem is nagyon iszik ha csak bele tukmálok némi gyümi levet,és 22 órákat alszik egyfojtában. apátia leg vége.....nem akar kórházba menni ,mit tegyek???????????? az akaratát is tiszteletben tartom de így meg fog halni
2014. jan. 15. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Kórházba ne is menjen. Nem csodálom, hogy nem akar oda... OTt csak beletukmálják a gyógyszereket meg ilyenek.
2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
maximum egy pszichológus segitene, bár én ahhoz nem mentem. Hallgasson zenét, vagy interneten keressen embereket, akikkel tud beszélgetni, vagy, ha való életben megadatott neki, akkor ott. Az segit kicsit.
2014. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!