Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincs értelme az...

Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egészen kiskorom óta borzalmas az életem!Mostanában érzem úgy nagyon hogy semmi értelme az életnek próbálkoztam is már a halállal..ma már annyira elkeseredtem hogy el kezdtem vagdosni magam.nem akarok vaami függővé válni de tényleg úgy érzem hogy ettől jobb.depressziós nem vagyok még de már nagyon a határán járok.minden nap sirok eszembe jut minden rossz és másra nem is tudok gondolni.anyámmal nem jövök ki nem ért meg engem,de még csak nem is próbál..mindig úgy érzem hogy felesleges az életem és hogy inkább választanám a könnyebb utat.borzalmas igy élni hogy tudod hogy te egy senki és semmire való vagy.nem lessz belőled semmi és senki..kérlek szépen titeket segitsetek.
2014. jan. 15. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, amiért így érzel?
2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Menj el magyargárdistának.Ott csupa ilyenek vannak.
2014. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként Igazad van!!! :) Semmi értelme az életnek.:( Ebb a a ki ott világba
2014. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zenon ***** válasza:

Szia!


Az írásod nagyon elszomorító.A gondolataid alapján enyhe depresszióban szenvedsz. Hasonlóan nekem is rossz az életem.

De soha nem törnék magam ellen. Miért? Gondolj bele. Az élet egyszeri. Ha meghalsz, nem tudod visszacsinálni. Ha véget vetsz neki, elveszed annak lehetőségét is, hogy VALAHA jobb lehet! Lehet, hogy most neked maga a pokol, de

kizárt, hogy mindig így marad. A feleslegesség nem igaz. Nem vagy senki, mert te vagy valaki, ha önmagad vagy. :)

Nincs önbizalmad magad iránt. Ez itt a probléma. :) Minden élet, ha jó célja van, fontos, ha másért nem, önmagáért. Nem hiszem, hogy nincs benned olyan tulajdonság, ami értékes. Még a legkisebb állatokban is van "értelem", hogy létezzen.

2014. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért érzed így, mi okozta? merre laksz?
2014. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy? Mit csinálsz? (munka, tanulás, stb?)

Miért érzed hogy nem lesz belőled senki se?

2014. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted, én is jártam ebben a cipőben.


Nekem szerencsém volt, mert akadt egy ember az életemben, aki lehajolt értem, és összeszedett. De sajnos ez ritka.


Hány éves vagy egyébként?

2014. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Édesanyáddal beszélni sem tudsz? Felnőttesen, kulturáltan. Orvoshoz fordultál már? Mert ki kéne adnod magadból ezeket, mert még mélyebbre kerülsz.
2014. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!