Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves fiú vagyok és nagyon...

18 éves fiú vagyok és nagyon érzékeny. Valaki csúnyán szól oda hozzám amit ugyan lereagálok de magamban felemészt és már néha a sírás kerülget odabent. Mit lehetne tenni ellene? Mindig magamban keresem a hibát.

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Apa nélkül nőttél fel?
2014. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle poént ^^
2014. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én 14 éves fiú vagyok és én is nagyon érzékeny.Egy rossz szó,egy rossz pillanat miatt depis tudok lenni... De csak akkor sírok,amikor egyedül vagyok.Ha nyilvános helyen vagyok ugyanúgy bántanak lelkileg ezek a dolgok,de elrejtem amikor ,meg hazaérek akkor full depi.A zene nekem nagyon sokat segít! Te is halggas olyan zenéket amik lelkileg hatni tudnak rád! :)
2014. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

1-es nek olyat adnék visszakézböl hogy az anyja is megérzi...

attól hogy ilyen képzeld apával nött fel és nem emiatt lett ilyen... a sok "menö" gyerek azt hiszi hogy egy férfi nem ilyen de képzeld az ilyenek sokkal jobbak mint te te abnormális idióta...

2014. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az Aurélió? :D
2014. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

"1-es nek olyat adnék visszakézböl hogy az anyja is megérzi..."


Te is apa nélkül nőttél fel csórikám?

2014. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

4# "attól hogy ilyen képzeld apával nött fel és nem emiatt lett ilyen..."


És ezt te honnan veszed hogy apával nőtt fel, talán rokonod?

Az meg vitán felül áll hogy fiú gyerekeknél az apa és a férfi minták hiánya okozhat elég komoly lelki defekteket kamaszkorban.

2014. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát apával nőttem fel de sajnos ő nem nagyon foglalkozott velem .

Inkább anyu volt mellettem.Bár még ő se nagyon :(

2014. jan. 23. 09:36
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

ne próbálj tenni ellene, te ilyen vagy! ne akarj változtatni, nem éri meg. idővel majd változol, ha pedig nem, akkor örülj, hogy ilyen lehetsz! sok csaj bírja az érzékeny pasikat! :)

ne akarj egy full bunkó, tuskó idióta lenni, az érzékeny sokkal jobb. néz mindig a jó oldalát a dolgoknak. azzal törődj, hogy ilyen vagy, ne azzal, hogy milyen lehetnél! :) (bocsi, 12 évesen csak ilyen módon tudom leírni a véleményem, remélem nem túl zavaros:))

2014. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a 12 éved ellenére elég értelmes választ adtál. Köszönöm!
2014. jan. 25. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!