Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez, ha egyedül vagyok?

Miért van ez, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal vagy társaságban vagyok minden rendben,boldog vagyok és vidám,de ha egyedül vagyok,akkor szó szerint életuntság van rajtam. Fel tudnék robbanni,amikor hozzám szólnak. Nem tudom miért van ez? Valakinek van erről tapasztalata?

2014. márc. 4. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen időszakom, de akkor valahogy semmi sem sikerült úgy, ahogy szerettem volna. A suli is rossz volt, nem kötött le semmi különösebben, viszont a szociális életem az nagyon pörgött.

Aztán már engem is zavart, és nekem azt javasolták, hogy keressek valami hobbit. Jó, ez hülyén hangzik, de csak úgy hasraütésre kitaláltam, hogy kipróbálom a vívást, és tök sok pozitív élményt adott, meg jó volt kifáradni.

A sportolás mindig jót tesz, kikapcsol, kicsit rendbe kerülök magammal.

Keress valami motivációt, és helyrerázódik lassanként majd körülötted minden :)

2014. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!