Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet hozzászokni a magányhoz?

Figyelt kérdés

Elsősorban agglegények válaszait várom: mennyire lehet elviselni azt, hogy egyedül éled le az életedet és csak saját magadnak élsz? vajon mennyire tesz boldoggá a család?

Sajnos úgy néz ki, hogy rám ez vár, különféle okok miatt és fel akarok rá készülni, rá akarom magam hangolni teljesen, mert már látom, hogy nem lesz egyszerű.


2013. júl. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy önsajnáltató, aki az élete mezsgyéjén eldönti, hogy rá az örök magány és kárhozat vár.
2013. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

Szerintem a magány egyedül úgy viselhető el hosszútávon, ha nem bugyolálod bele magad. Most ez viccesen hangzik, szóval megpróbálom normálisan szavakba önteni, hogy mire is gondolok.


A magány van. Létezik. Ez egy állapot, egy okozat, egy akármi, de semmiképp sem törvényszerűség. Miért akarnád minél jobban ráhangolni, beleélni magad? Nem lesz könnyebb. Csak nyomorultabbul fogod magad érezni, ha azt sulykolod, hogy te magányos vagy és bizony ezzel együtt kell élned. A magányt nem megélni kell, hanem egyszerűen csak hagyni, hogy legyen, amíg adottak a feltételei. Nem kell vele semmit sem kezdeni, egyszerűen csak éld az életed és legyenek céljaid, vagy legalább olyan dolgok, amik lekötnek (sör, rajzolás, zene, mit tudom én), és ne azon agyalj, hogy te most egyedül vagy és ez rossz, és neked ezt túl kell élned. Nem tudsz rá felkészülni, és valójában nem is lenne értelme. Az egész csak azt segítené elő, hogy ideje előtt megkeseredett légy, és céltalan, bús komoran szenvedd végig az életed hátralévő részét.

2013. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a World of Warcraftot, vagy Karácsonyra kijön az Elder Scrolls Onlinet, játssz napi 6 órát, és szinte biztos vagyok benne, hogy jobban fogsz vele szórakozni, mint én a családdal.. :P
2013. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anti paladin ***** válasza:

Lelki alkattól függ. Van aki elbírja ezt a fajta lelki terhet, van aki nem. Rákészülni nem lehet, ez nem úgy megy mint egy buli előtti ráhangoló vedelés. Egyszercsak így alakul és benne vagy.

Meg aztán attól, hogy nincs családja valakinek, még nem lesz magányos. Erre valók a haverok, barátok. 6 éve élek egyedül (barátnő nélkül) és néha tényleg szar de ha éled a hétköznapi életet és az üresjáratokat nem tévézéssel, netezéssel ütöd el, hamar megszokottá válik.

2013. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magány nem rossz dolog, van sok PC játékom egy gyönyörű kandúr cicám stb. 37 évesen még anyámmal élek, viszont tartok barátnőt a közelembe hogy néha elmenjek vele valahova és úgy is:)
2013. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!