Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te h lábaltál ki a magányból?

Te h lábaltál ki a magányból?

Figyelt kérdés

nem akarok tanácsot kérni mert úgyis ugyanazokat ajánlja mindenki. de most komolyan... egy olyan ember aki mindig is zárkozott volt, visszahúzódó, az mit tud kezdeni egy olyan tanáccsal h 'menj el buliba egyedül és ott ismerkedj.' nem hiszem h ezt bárki is megcsinálja:)

mindegy. szóval szívesen olvasnék olyan sikersztorikat' ami arról szól h valaki végtelenül magányos volt, de jött valaki/valami ami megváltoztatta az életét:)



2014. márc. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos hogy sikersztori,de én magányos voltam,mígnem egyszer csak rájöttem hogy kell élvezni az egyedüllétet. Azóta sokkal jobban érzem magam :D
2014. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az ember társas lény. nem jó neki egyedül:/
2014. márc. 13. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp az ilyen hülyeségek miatt érzi mindenki úgy,hogy nem lehet egyedül létezni. Igenis lehet! Nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is azt hittem h lehet. :) majd mikor jött valaki aki belémszeretett és viszont szerettem én is őt akk rájöttem h a magány a legkegyetlenebb dolog a világon
2014. márc. 13. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy rájöttem, nem másra kell várjak, hogy megoldja a problémámat.
2014. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zynga-s Facebook játékkal (ld. Farmville) jól jársz. Eltöltöd az időd, azonkívül keress rá a játékhoz tartozó fórumokra. Egy rakat unatkozó kismama, stb. lesz ott, akik otthon ülnek és bárkivel nagyon szívesen beszélgetnek :) Egy ilyen fórumban sok ismerősre lehet szert tenni, amikből barátságok is épülhetnek. A lényeg, hogy ha magányosnak érzed magad, de közösségi életet élsz, előbb-utóbb elmúlik majd ez az érzés, mert már nem leszel magányos. Ha meg párt keresel, menj fel egy társkereső oldalra. Sok hasonló ember jár veled azonos cipőben...
2014. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember nem társas lény, hanem társfüggő - legalábbis ha a legborzalmasabb dolog számára a magány. És hát ha hiányát érzed annak, akit szeretsz, akkor érthető, hogy egy darabig így érzel, nem a magány szörnyű, hanem a hiány.

"...szóval szívesen olvasnék olyan sikersztorikat' ami arról szól h valaki végtelenül magányos volt, de jött valaki/valami ami megváltoztatta az életét:)"

Szerintem belátható, hogy az nem sikersztori, ha az illető nem tett semmit a sikerért, csak várta a csodát, ami nagy kegyesen bejött neki.


Az én "sikersztorim" is az (se nem siker, se nem sztori, mindig is ilyen voltam), hogy egyedül, kreatív hobbinak szentelve az életem tudok kibontakozni, legszebb pillanataimat ilyenkor élem át. Vannak barátaim, akikkel néha tartom a a kapcsolatot. Őket meg javarészt a hobbi, mint közös érdeklődés hozott az életembe.

2016. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!