Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van-e értelme emberek közé...

Van-e értelme emberek közé menni? Ha igen hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem a 18-at barátaim nincsenek, barátnőm nem is volt. Az osztálytársaimmal nem beszélek, a tanárokkal nem vagyok jóban.

Párszor megjelenik valami különös alak (mindig más), aki szeretné "megváltoztatni az életem", de mivel egy rövid beszélgetés után az ilyen mind eltűnik, hogy sose látom többet ezért úgy érzem csak szúrtam a szemüket és semmi jó szándékot nem gondolok a dolog mögé.

Néha elgondolkozom milyen lenne megismerkedni egy lánnyal, (néha összejövünk, máskor elvágom a torkát).

Őszintén azt se tudom érdemes-e ezzel a kérdéssel bosszantani magamat.


2014. márc. 15. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme!
2014. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elvágod a lányok torkát, akkor inkább maradj otthon! Remélem, a jóakaróid nem hasonló okokból tűnnek el....
2014. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne bosszantsd magad, sok gyötrelemtől kíméled meg magad és a körülötted lévőket is, ha most gyorsan felkötöd magad...
2014. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ember,te nem vagy normális.
2014. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elmagyaraznad hogy megis mit ertesz a torok elvagas os dologgal kapcsolatban? tudod az emberek altalaban nem azert szoktak ismerkedni, hogy aztan ellenseges erzeseket taplaljanak a masikkal kapcsolatban.
2014. márc. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem néha a gyilkos máskor a hősszerelmes szerepébe képzelem magam és mivel ez túl gyakran változik, egyik érzést sem vagyok hajlandó se felvállalni se komolyan venni. És végül nem csinálok semmi jót, és semmi hülyeséget.

A kérdést azért tettem fel mert reméltem van aki hasonló problémákkal küzdött és valami csoda folytán kigyógyult belőle, hátha képes tanácsot adni.

2014. ápr. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!