Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés

Nyitott vagyok, kezdeményezek, érdeklődést mutatok..és semmi. Látom néha, amikor nem nézek oda, hogy néznek, de ennyi. Nem foglalkoznak velem különösebben. Igen, kedves srác, de ennyi. Igazából sose volt baráti köröm. És nagyon hiányzik. A külsőmmel sincs egyébként baj, nem vagyok visszataszító. Akkor miért nem engednek be? Mindig csak baráti köröket látok, jól összeszokott társaságot, ahova nem férek be. Bevallom, fáradok, beleöregszek már ebbe. Mindig én próbálkozok, a semmiért. Pár pillanatnyi örömért, amikor beszélnek velem. Régen arra gondoltam túl komoly vagyok, így már ezen változtattam. Igen, nem vagyok túl impulzív, de muja sem. Meg ez hülyeség is. Nem kell ilyennek meg olyannak lenni, hanem saját magának az embernek. És én tényleg jófej vagyok, erőlködés és erőszakoskodás nélkül, szóval nem értem. Nem értem miért hagynak figyelmen kívül.

24/F



2014. márc. 22. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bennem nem látnak barátot, akivel lehet szórakozni.
2014. márc. 22. 23:09
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom érdemes-e így leélni egy életet, barátok nélkül.
2014. márc. 22. 23:10
 3/8 anonim válasza:

ugyan ezt érzem ha nem lennék észre sem vennék, hogy nem vagyok... 22 éves vagyok

nem tudom mit csinálhatok rosszul, de kíváncsi lennék rá!

2014. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

23F

Szasz...az írásodból kiderítve érzékeny vagy némiképp...hisz most írtad hogy jo lenne ha lennének igazi barátaid..:D...egyszóval nem a normál emberekre vágysz, haverokra kikkel megbeszéled a Mizu és hali közt a tegnap esti filmet amit megnéztél..

(Én is elég érzékeny vagyok)

Ne csüggedj..Ha szarul érzed magad, jusson eszedbe hogy van szarabb helyzet is a tiednél...

És az is hogy leszel még ennél is szarabbul...de jobban is..!

És jusson eszedbe..te vagy a legjobb...és a legkisebb is.

Élj a pillanatnak..többed úgy sincs.

Ha érdekelsz vkit...az megtalál.

Legyé önmagad...akkor nem igen eshetsz pofára.

2014. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia, ha gondolod beszélgethetünk:)


19/L

2014. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek alapvetően önzőek. Elsősorban saját magukkal foglalkoznak, és másodsorban is. Ez nem a te hibád. Összeszokott társaságokba nekem is nehezemre esett mindig bekerülni. Nem is nagyon sikerült sose. Nagyjából velem is ez a helyzet, mint amiket itt leírtál. Sokszor már én is unom az egészet, és nem is próbálkozok. Vannak olyan klikkek, amiket atombombával lehetne max szétrobbantani, hogy hé, ember, nézz már körül egy kicsit magadon kívül is. Én egy klasszikus fiúbarátra vágytam mindig, de lehet, hogy ilyen csak a filmekben van... de nem vagyok elkeseredve, csak vannak napok, mikor úgy érzem, magányos vagyok. Azért, mert alapvetően az is vagyok. Pedig a külsőmmel nekem sincs gond, de valahogy mélyebben nem nagyon érdeklek senkit. Minél inkább próbálod megérteni, miért, annál inkább hülyének érzed magad, úgyhogy én már nem is nagyon agyalok a témán. Azért jó tudni (bár ez neked nem vigasz), hogy vannak sorstársaim.

Te is egyetemre jársz még?


23/F

2014. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit később kezdtem, mert nehezen indultam. A szak amin most vagyok tetszik, és tudom hogy nagyon hasznos, és az életem része lesz mindenképpen, bár hogy munkám lesz-e vele, azt nem tudom :). Még 1 évem van, így megcsinálok egy OKJ-t is, hogy a diploma mellett legyen egy szakmám is. Mert egyébként vonz a kétkezi munka, persze nem a betanított. Mostanában gyakran gondolok erre, a semmitmondó előadásokon. Bár a durva, hogy a tanárok is mondják néha, hogy semmit sem ér az elmélet :D
2014. márc. 27. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az elmélet annyit ér, amennyi megvalósul belőle a gyakorlatban. Én jogra járok, mi sem szenvedünk hiányt semmitmondó előadásokban. :) Lényegében akkor már csak egy éved van, és baráti kör nélkül teltek el az egyetemi évek. Nekem még két évem van, de nem hiszem, hogy a diplomáig már olyan nagy változásban lenne részem baráti fronton. Bár sose tudni, mert ha két vagy több magányos ember, akik egyébként jól kijönnének egymással, összeakadnak úgymond, simán alakulhat jó barátság közöttük. Nekem például volt már ilyen tapasztalatom. Tele van ez az oldal magányos emberekkel, szóval nem vagyunk magányos farkasok egyáltalán. :)
2014. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!