Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonévesen totálisan egyedül...

Huszonévesen totálisan egyedül? Hogy alakult így az életetek? Sikerült kilábalni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a szokásos: szociális élet nulla stb.


Kiskoromtól ilyen vagyok. Sem általános, sem szakközépiskolában nem tartoztam egy társasághoz sem. Most kezdtem el egy szakmát, de itt sem vagyok képes ismerkedni.



2014. márc. 29. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gyorsan telik az idő, nem?

Kérdésben: "20 éves vagyok"

Később: A kérdező kommentje: "Én 24 éves vagyok"

2014. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem telik gyorsan, köszönöm a figyelmeztetést. 24 éves vagyok.
2014. márc. 29. 13:55
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Huszonévesen totálisan egyedül?"


Ja egyedül. Mért talán elő van írva, hogy valakivel kötelező együtt lenni?!


"Hogy alakult így az életetek?"


Meló 2 különböző helyen + van egy beugrós munkám hétvégenként + hobbi, magamra főzök, mosok takarítok bevásárolok + emellett tanfolyamra járok. Szóval nagyon jól ki van használva az időm.


"Sikerült kilábalni?"


Miből?

2014. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem fogyás után lett önbizalmam és természetesen lett egyéb változás is, azonban kapcsolatkialakítás terén, azért valami másra számítottam.
2014. márc. 29. 14:00
 15/19 A kérdező kommentje:

""Huszonévesen totálisan egyedül?"


Ja egyedül. Mért talán elő van írva, hogy valakivel kötelező együtt lenni?!


"Hogy alakult így az életetek?"


Meló 2 különböző helyen + van egy beugrós munkám hétvégenként + hobbi, magamra főzök, mosok takarítok bevásárolok + emellett tanfolyamra járok. Szóval nagyon jól ki van használva az időm.


"Sikerült kilábalni?"


Miből?"


Úgy látszik másként éljük meg az élet hasonló helyzetét.

2014. márc. 29. 14:02
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, ha ennyire sokoldalú sportember vagy hogy nem akad egyik klubból sem egy haverod? Csak szimplán szoktál beszélgetni velük? Mitől vagy ideges? Elmagyaráznád?
2014. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A két harcművészeti ágban igen változó a korosztály, teniszezni nálam idősebekkel szoktam, crossfit pedig változó, nincs fix terem ahova járok. Amúgy igen, beszélgetek, de ahogy írtam spontán beszélgetések nem nagyon alakulnak ki.
2014. márc. 29. 18:23
 18/19 anonim ***** válasza:
21 vagyok, én is így élek, bár igazából magam választottam ezt az életmódot, mindig is ilyen voltam, én úgy vagyok vele, hogy ha így boldog vagyok akkor nincs gond.
2014. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért a legnépszerűtlenebb kis sportokat űzöd, miért nem hívod el a szaktársakat és sporttársakat sörözni, miért nem mész a hozzád legközelebbi szórakozóhelyre hétvégén, miért nem beszélgetsz többet a házban/utcában lakókkal? Úgy szokás ha jól tudom, hogy suli után időnként fociztok, kondiztok, vagy csak söröztök. Sport után is szokott lenni iszogatás, ha közel laktok akkor meg téren lógás, közös bevásárlás, egymáshoz felmenés vagy akármi. De lehet beszélgetni meg meghívni akár a szomszédokat is hozzád, nem?
2014. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!