Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Mitől van? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Kifejtem: nemsokára 18 leszek. Most döbbentem rá az élet rövidségére.De a problémám jóval összetettebb. Úgy kezdődött hogy gyakran váltakozott a hangulatom (jó-rosz/ átmenet nem volt Hol lágyabban hol elég kontrasztosan. Aztán elkezdtem azon gondolkodni ha megláttam valakit neki vajon még mennyi van hátra. Mindenben és mindenkiben ezt láttam. Aztán kezdtem elveszíteni a kontrollt és kezdett eldurvulni a helyzet. Olyan érzés volt mintha álmodnék, és tudatában vagyok. Az életem olyan volt mint valami film, én meg kábán tehetetlenül nézem. Aztán már lassan saját magamat se találtam, volt hogy nem ismertem magamra. Mármint tudtam hogy én vagyok de mégis. Aztán néha a családtagjaimmal is hasonlók törtek rám, tudtam pl hogy ő az anyukám de mégis idegennek tűnt. Aztán volt hogy gyere kori emlékek nem jutottak eszembe. Ezt fokozta az a felismerés hogy 2009 től nekem teljesen homályos már minden olyan gyorsan történt. Nem tudom hova lett az az idő. (nektek volt ilyen időérzékelési bajotok?)

Most már egy kicsit jobb vagy megszoktam a dolgot. Ja igen és a dologhoz hozzátartozik hogy még nem volt barátnőm, bár voltam szerelmes de nem viszonozták ezért elhalt, elfojtottam.

Köszi hogy végigolvastad :)



2014. ápr. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem félsz a haláltól, ezért "lelketlenítesz" el mindenkit, mert így neked könnyebb.
2014. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami így végiggondolva.
2014. ápr. 4. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!