Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdhetnek uj eletet?...

Hogyan kezdhetnek uj eletet? Valaki segitene kiigazodni a zavaros eletemen?

Figyelt kérdés

Evek ota depresszioval kuzdok,faj a fejem rendszeresen,szorongok,almos es faradt vagyok,koncentracio es memoria zavarom is van.

Hiaba kezdek bele barmibe abba kudarcot vallok.

Barataim nincsenek pedig nagyon szeretnek.

A munkahelyemrol mert nem sikerult ugy teljesitenem egy ideig kirugtak,de mar talaltam masikat.

Az emberekkel nem talalom meg a kozos hangot nincsenek barataim pedig nagyon szeretnem,ha lennenek...

Alom vilagban elek ez kenyelmes,de sajnos igy nehezen talalom fel magam a valo eletben... :( Neha viszont amire vagyom az megvalosul. :)

Csunya vagyok,probalkoztam mar fiuknal es lanyoknal is,de rajottem felesleges,mert semmi eselyem...

Jartam sok pszichologusnal,eletvezetesi tanacsadonal,szedtem gyogyszert nem oldodott meg a problema...

Hiszek Istenben,imadkoztam meg leirtam ha szerettem volna valamit es egy rovid ideig megvalosult aztan jott a pofara eses...

Sok tanacsot kaptam mar,de mindig azt ereztem h nekem annal tobb kell...


Koszonom. :)



2014. ápr. 11. 19:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj lehet tenyleg nem valaszoltam,elkerulte a figyelmem...


Azon vagyok h ne vegyek mindent olyan komolyan elmeleteket gyartok,de neha annyira soteten latok mindent...Aki volt mar ilyen allapotban tudja h mirol beszelek...

2014. ápr. 11. 22:49
 12/15 A kérdező kommentje:

Elkuldened megegyszer a levelet vagy megmondanad a felhasznalonevved?


Koszonom. :)

2014. ápr. 11. 22:51
 13/15 anonim válasza:
Mindegy nem fontos, egyébként most is írtam privátot :)
2014. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
üdv a klubban:/
2014. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Ha elmész sportolni szinte garantált, hogy lesznek barátaid, annyiféle sport és annyiféle ember űz valami sportot, nem? Javul a vérkeringéseted, ha meg nem találod a közös hangot a focistákkal, akkor meg ottvannak a kézilabdások, a judosok, a vívók, a futók, a kiránduló nénikék, a tornázók, a kismamatornások, a kiránduló nyugdíjasok, a jógások, stb.
2014. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!