Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik ilyen helyzet?

Létezik ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy valakinek egyáltalán nem létezik a világon párja? 21 éves fiú vagyok, de eddig még jóformán barátnőm sem volt. Nem tartom magam se szépnek se csúnyának, amolyan átlagos, viszont eddig minden próbálkozás kudarc. Évek óta mindig ez van sajnos. Próbálkoztam szórakozóhelyeken, közösségi oldalakon, direkt társkeresésre nyitott oldalakon is de semmi siker, pedig még azt se lehetne mondani, hogy én vagy " válogatós ", próbáltam rengeteg ember felé nyitni, ismerkedni, de semmi siker, nem az a lényeg számomra, hogy A+ os kinézetű " plázacica " legyen, hanem szimplán csak szeressük egymást és boldogok legyünk, de lehet ez az egész csak egy álom marad. Az utcán mindig mikor látom a nálam sokkal fiatalabb párokat picit elszomorodok, hogy én mindig csak egyedül. Létezik, hogy valakinek egyszerűen nincs párja a világban akárhogy is keresi? Jobb lenne lehet beletörődni, aztán lesz ami lesz. :(

2014. ápr. 12. 00:51
 1/8 anonim válasza:
Nagy az óceán sok hallal, mindegyik más, nézd végig mindet. :D én sem akartam csajt egy nap után mégegyszer látni... másfél éve vagyok együtt barátnőmmel aki osztálytársam volt általánosban, utána meg nem beszéltünk kb 6-7 évig
2014. ápr. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
áh nyugi,majd eljön a te időd is,csak légy türelmesebb!
2014. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Létezik. A probléma sajnos benned van.

Tanulj meg szeretni, elfogadni...

Vannak jó könyvek, amiből ezt meg lehet tanulni. De lehet érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz is.

Addig is olvasd el: Fromm: A szeretet művészete

2014. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj egy üzit, hasonló helyzetben vagyok! 19/L
2014. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ritka, de van ilyen. Te viszont még fiatal vagy, előtted az élet, simán találhatsz párt magadnak. Viszont ehhez ki kell ismerned magad. Ha vannak olyan hibáid, amik jelentősen csökkentik az esélyeid, ki kell őket küszöbölni.

Azt pedig ne várd, hogy csak úgy beleakadj valakibe, akivel szeretni fogjátok egymást. Ez nem így megy. Előbb meg kell ismernetek egymást, időt kell adnotok magatoknak.

2014. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :)
2014. ápr. 12. 16:46
 7/8 akosakiraly ***** válasza:
Minden tollnak megvan a maga kupakja. Ha úgy gondolkodsz egy idő után be fogod vonzani, ez az élet rendje
2014. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%

létezik

pl te

2014. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!