Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan sok itt a magányos...

Olyan sok itt a magányos ember! Miért nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés

Ezt sohase tudtam megérteni, hogy akik magányosak, azok miért nem fordulnak egymás felé? Csak van közöttetek olyan, akivel megértjük egymást! Olyan nem létezik, hogy fél magyarországnyi ember között egy se legyen!


Rólam annyit, hogy 23 éves vagyok. Hogy fiú, vagy lány, az tök mindegy, mert úgyis csak barátokat keresek.



2014. ápr. 12. 22:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20 Hú de leírtad az embereket. Szerinted 6 milliárd ember között csak kétféle ember létezik? Ne röhögtess már:D
2014. ápr. 19. 22:29
 22/28 anonim ***** válasza:

valakinek vagy van igénye személyes kapcsolatra, vagy nincs, más opció nem létezik.


ha itt valaki személyes "barátot" keres, a leggyakoribb probléma a távolság. ha meg netbarátot keres, akkor az számomra valamilyen lelkileg/lehetőségeiben nagyon sérült ember.

ha valaki nem látja, hogy ez a probléma, akkor szociálisan igénytelen, ebből adódóan a kérdés fölösleges, mert a válaszokat sem fogja megérteni.


nagy igazság van abban a hozzászólásban is, hogy ezekben az emberekben csupán annyi közös van, hogy magányosak. még ha valódi kapcsolatra vágynak és közel is laknak egymáshoz, nem valószínű, hogy össze is illenek.


ha most még nem is látod ezt, vagy nem érted, lehet pár év múlva lesz hozzá tapasztalatod, hogy értsd az okát.

2014. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Vagy tök normális emberekről van szó, akiknek nincs szerencséje. Mint például nekem. Akármikor megyek emberek közé, egyszerűen nem találok egy barátot sem, soha, mert senkivel nem illek össze, viszont a neten találtam barátokat, akikkel találkoztunk is, csak hát messze laknak. Szívás:(
2014. ápr. 20. 21:30
 24/28 anonim ***** válasza:

az igény szempontjából teljesen irreleváns, hogy mennyire tartja magát valaki normálisnak vagy szerencsétlennek.


aki rendszeres, személyes kapcsolatot igényel, nem foglalkozik távoli emberekkel meg netbarátokkal.

2014. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
szia, ha gondolod, írj privit, én szívesen beszélgetek :))
2014. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

24 Csak nem biztos, hogy talál olyat.


25 Oké:)

2014. ápr. 26. 20:48
 27/28 anonim ***** válasza:

én is szívesen beszélgetnék:)

20/L

2014. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A legtöbben cigiznek meg piálnak én meg nem szeretek ilyen emberek között lenni, ugyhogy inkább vagyok egyedül
2014. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!