Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan sok itt a magányos...

Olyan sok itt a magányos ember! Miért nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés

Ezt sohase tudtam megérteni, hogy akik magányosak, azok miért nem fordulnak egymás felé? Csak van közöttetek olyan, akivel megértjük egymást! Olyan nem létezik, hogy fél magyarországnyi ember között egy se legyen!


Rólam annyit, hogy 23 éves vagyok. Hogy fiú, vagy lány, az tök mindegy, mert úgyis csak barátokat keresek.



2014. ápr. 12. 22:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

Skacok látom nem értitek szóval elmagyarázom. A kapcsolatok legyen az baráti, vagy akár több azért bírnak nagy jelentőséggel, mert az életedre közvetlen befolyással rendelkeznek. Gondoljatok bele, mit tudtok kezdeni egymással egy gép előtt ülve. Nyilvánvaló, hogy információ áramláson kívül semmi más nem történhet. De arra szinte még a reggelente elolvasott újságom is képes, hogy informáljon valamiről.

Egyetlen sikeres módja ennek az interneten megbeszélt személyes találkozás lehet. De az meg távolsághoz kötött, mint ahogy előttem említették. Plusz a naiv kislányoknak semmikép nem ajánlott, mert számukra nagy veszélyekkel járhat.

2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A másik fele pedig, hogy ezen az oldalon gyülekeznek a magányos, összeférhetetlen, depressziós, megfásult, antiszociális emberek. Biztos, hogy jó ötlet ha egymás felé fordulnak?? Attól még, hogy két ember magányos, még nem biztos hogy egyébként egy hullámhosszon vannak és bármi más közös van bennük a magányon kívül.
2014. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
én is 23 éves vagyok
2014. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Írhattok nekem is, én is magányos vagyok. 19/L
2014. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Üdv!


Egyetértek Don't Waste-val.Ebben a formában csak úgy látom értelmét ha a másik fél azonos városban lakik mint Én.Így bármilyen közös programot lehet szervezni és esetleg más is kialakulhat.Viszont annak mennyi az esélye hogy ugyanabból a városból találok embereket?Már tettem itt fel kérdést megjelölve a lakhelyemet,nem sok sikerrel.Egyébként szoboszlói 25 éves rendes normális srác vagyok és szabadidős tevékenységekre keresek embereket,ha valakit érdekel.

2014. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Már hozzászoktunk a magányhoz
2014. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
15 De ha ki se próbálod, akkor honnan tudod, hogy azonos városban lakik e veled?
2014. ápr. 17. 21:36
 18/28 A kérdező kommentje:
11 Ezzel nem értek egyet. nekem van olyan barátnőm, akit a neten ismertem meg és esténként dumálunk. Igaz, ez más élmény, de akkor is elindult valami és amúgy is több, mint a semmi.
2014. ápr. 17. 21:37
 19/28 A kérdező kommentje:
12 És akkor hol ismerkedjenek? Normálisak között? Ők meg nem fogadják be az ilyen lelki sérülteket.
2014. ápr. 17. 21:37
 20/28 anonim ***** válasza:

2féle ember van, az egyik netbarátot keres, a másiknak személyes kapcsolat kell.

az utóbbi esetén igen kicsi a valószínűsége hogy itt találunk olyat.


ráadásul aki magányos, általában okkal az, és 2 nehezen ismerkedő inaktív egyén nem igen tud barátságot kötni.

2014. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!