Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a tönkretesznek...

Mit tegyek ha a tönkretesznek az emberek?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött hogy sokáig piszkáltak azért mert önmagam voltam. Meg persze a depi miatt (feketébe jártam). Azután elkezdtem félni az emberektől. Magamba fordultam. Utánna az új osztályomban kibontakoztam valamennyire. Itt is folyamatos támadásokkal szembesültem. És most megint egész nap vita, viháncolás meg érintkezés a lökdösődés miatt. Önmagamért támadnak. Megint. Színesek a ruháim és mégcsak nem is bántok senkit nehogy emiatt ízekre szedjenek. Most úgy érzem hogy sok volt. Túl sok ebből. Nem tudom tovább elviselni a megaláztatást és becsmérlést. Kérlek mondjátok meg hogy mit tehetnék hogy könnyebb legyen.
2014. máj. 9. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Éld túl, koncentrálj a tanulmányaidra, az a legfontosabb.

Ha nem leled örömödet a társasági életben keres alternatívát a tanulás mellett, sport, olvasás, játék konzol pl amiben örömödet találod meg.

2014. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az emberek tesznek tönkre, hanem te teszed tönkre magad azzal, hogy folyton azt figyeled, hogy a többiek mihez mit szólnak. Tanuld meg le..ni a nem fontos dolgokat, mint pl az hogy a többiek mit reagálnak a ruhádra. Hordd azt ami neked tetszik, de akkor vállald hogy az tetszik. Ez az egyéniség. Ha valaki leszólja, te meg rávágod határozottan, hogy nekem tetszik. Ennyi


Soha nem tud senki olyan lenni, hogy mindenkinek megfeleljen. Nem is kell. Élj úgy, ahogy neked megfelel. A többiek véleménye mindegy. Előbb-utóbb jön valaki, akinek pont úgy leszel jó ahogy vagy.

2014. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Már próbálkoztam velük. Olvasni szeretek.

#2 A legnagyobb átkom az az hogy mindenkivel kényszeresen foglalkozom. Odafigyelek. Nem is az a baj hogy kifiguráznak hanem az hogy ezután mindannyian ki is nevetnek. Ott röhögnek. Rajtam.

2014. máj. 9. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Járj nyugodtan úgy ahogy akarsz.Legyél önmagad.A második jól mondta, sz..d le a hasonló dolgokat.A fontosakra koncentrálj.Keress valami szabadidős foglalkozást amit szeretsz is csinálni, és el is felejted közben ezeket.Keress barátokat más társaságban.

Sajnos a diákoknak egyre gyakoribb szokásuk hogy aki nem követi a vonalat azt kiközösítik.

Év elején(meg néha most is)engem is sokan leszóltak, kötekedtek velem(nem agyonreklámozott pop zenéket hallgattam, inkább rock,metál,feketében jártam,acélbetétesben, bikalánc a nadrágról lóg, nem félrenyalt páwa haj hanem egyedibb stb.)Aztán mikor látták hogy lesz..om a véleményüket, valahogy elfogadtak.

2014. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Köszi. Jobb így olvasni hogy te is ilyen "cipőben" jársz. Nekem az egyetlen bűnöm hogy rövid a hajam. Meg talán nem szeretem a rasszizmust. Nekik a kedvenc...
2014. máj. 9. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebbe a rasszizmusba most ne menjünk bele... Amúgy én is csak annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozz velük. Nem könnyű, de el lehet sajátítani. Megéri így tenni.
2014. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyúrj óvatosan (meg ésszel, Sárga kapszula c. könyv meg ilyesmi), keress egy Aikido vagy Wing Chun kört, és kezeld továbbra is helyén a dolgokat, kicsit több ráhatással is.
2014. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Lány vagyok... :P De köszi.

Ment a zöld pacsi.

2014. máj. 9. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a lányoknak nagyon jól áll a természetes izomzat, főleg ha szerencsés helyekre hajlamosak hízni, és hagynak is egy-két centi puhaságot fenn. Meg én is fickó létemre a legtöbbet a zsírvesztés projektben profitálok a könyvből, főleg hogy itt a bringaszezon. Szóval nem ment olyan nagyon rossz helyre az a zöld kesztyű! :)
2014. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Áhh, és másodszor felejtem el... Azért arra vigyázz, hogy jól lásd a helyzetedet: Önmagadat adod -> lenéznek nem biztos, hogy ennyiből áll. Lehetsz te akármilyen önazonos, ha béla mást akar látni, meg is teszi, ne féltsd egy percig se! Gyakorlott önátb*szóként bélától nem is érdemes mást várni: annak lát, akinek gondol. Semeddig nem tart. Kár feszengened azon, ki minek lát, ki mit hall a szavaidból, ki mit von le a tetteidből! Ez legalább annyira az ő észlelésük és gondolkodásuk terméke, amennyire a "nyersanyagé". Fontos viszont, hogy önazonos legyen az ember, ha egy másik "egyszerű" valakivel találkozik, mert ha véletlenül szerep mögé bújik bármelyikük is, nem fogják észrevenni egymást, egy pillanat alatt elbúcsúzhatnak sok szép közös évtől akár, anélkül, hogy tudnának róla. Oké, ez így nagyon sarkított, de majdnem ilyen gáz következményekkel jár a majomkodás, inkább csak vállald, ami van, és ami nincs. Haragudni önmagadért nincs okod, sőt, gondolom az egyenleg sokkal jobb, mint pl. egy kaktuszé (aki egyébként ha megkérdeznénk, tök furán nézne, hogy addig a pillanatig boldog volt, míg oda nem mentünk marhaságokkal nyüstölni).
2014. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!