Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nem akarok élni?

Mit tegyek, ha nem akarok élni?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem soha semmihez, legszívesebben egész nap csak feküdnék az ágyban, folyamatosan fáradt vagyok, nehezemre esik bármit is csinálni. Hobbijaim, céljaim nincsenek, nulla ember vagyok. Szeretnék változtatni, mert ez így szánalmas, csak fogalmam sincs, hogy. 18/L
2014. máj. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg palacsintát sütni. Ha tudsz palacsintát sütni akkor lehet fiúd, ha lesz fiúd akkor pedig egész másképp látod majd a világot.
2014. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önkéntes véradó. Ez már egy cél lehet. Vagy íratkozz be valami izgalmas tanfolyamra, tai masszázs, üvegékszer, stb. Ott barátokat találnál és értelmes, hasznos tudásra tennél szert. Onnantól értékesebbnek éreznéd magadat.
2014. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ötlet, készíts ruhákat kiskutyáknak. :)
2014. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:

Az már valami, hogy változtatni szeretnél.

Mi az ami érdekel, amiben jó vagy?

Ne mondd, hogy nincs ilyen, mindenki jó valamiben.

Arra kellene koncentrálnod.

Lehetne ez egy hobbi, vagy egy távolabbi cél, mondjuk egy utazás, egy nyaralás, vagy vmi, ami tartalommal tölti meg az életed.

Ha családi házban élsz, akkor vegyél pl. egy kutyát!

Fontos lenne, hogy legyenek barátaid. Vedd fel a kapcsolatot régi osztálytárssal.

2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai megoldás:

Egyél magnézium tablettát, több sót, friss zöldségeket, meg ihatsz kávét is (nem egészségtelen, az csak kitaláció), viszont ne egyél cukrot ezentúl. Ezek javíthatnak a közérzeteden.


Lelki megoldás:

Ismerd meg önmagad, találd meg a saját értékeidet, bocsáss meg magadnak, fogadd el önmagad, lásd magad szépnek, szeresd önmagad! Utána írj össze egy élettervet, ami csak és kizárólag olyan dolgokat tartalmaz ami rólad szól. Lehetőleg az életterv legyen értelmes, ne csak a szórakozásról szóljon, hanem arról is, hogy hogyan fogsz gondoskodni magadról, hogyan szerzed meg az első milliódat ... stb. Ha megvan a vezérelv, utána annak rendeld alá a dolgaidat!


Fontos, hogy ne a korlátokat lásd az eseményekben, hanem a lehetőségeket! Mindjárt több kedved lesz cselekedni.

2014. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, depressziós vagy. De ez még nem a világvége. Érdemes lenne felkeresned egy pszichiátert, mert ő tudna segíteni. Továbbá a korábbi válaszolók is tök jó tippeket adtak.

Én azt javasolnám még, hogy kezdj el sportolni. Járj el futni, vagy akár edzőterembe, vagy úszni, vagy ami érdekel. Vagy keress valami egyéb hobbit, például keress rá, hátha van a lakóhelyeden társasjáték klub, vagy valami szakkör stb.

Ez egy ördögi kör, tudom. Én is benne voltam. A megoldás az, hogy változtatni kell!

2014. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!