Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Dolgozó 25 felettiek, ti néha...

Dolgozó 25 felettiek, ti néha érzitek úgy, jó/jobb lenne egyedül élni?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik nem járnak épp senkivel, és jelenleg van lakótársuk, vagy a szüleikkel élnek.


Én albérletben lakom, kedvelem a lakótársam, külön szobánk is van, de néha úgy zavar, hogy nem egyedül enyém a lakás. Egyedül viszont többe kerülne lakást bérelni...:/


Ti érzitek néha így? Vagy ez valami magányos farkas szindróma?:)


27 L, nincs barátom jelenleg



2014. máj. 15. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ja 28F
2014. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

en laktam mindenhogy, egyedul is, kozosen berelve is. nekem egyedul a legjobb, rohangalhatok gatyaban ha akarok, nem kell a kadat mas utan takaritanom sem a csapot ha benne hagyjak a fogkrem csikot.


es ahogy irod hogy felhaborito 30 evesen igy elni, meg az is felhaborito hogy nem merunk csaladot alapitani sem, mert nem erezzuk a talajt magunk alatt.

2014. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel lakok, nagyon nem jövök ki velük, de a magányba viszont beleőrülnék.
2014. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak sajnos az a rossz hírem van, hogy van egy mondás a magány és egyedüllét különbségére. Csak az nem szeret egyedül lenni, aki nem mer egyedül maradni a gondolataival: mert nincs belőlük elég...
2014. máj. 17. 07:54
 15/21 anonim ***** válasza:

Én már 30-on is túl vagyok, jó lenne, naná...Anyámmal lakom, el is költöznék, csak az a bibi, hogy a lakás az enyém és még egy kevés hitel is van rajta. Egy ideig egyedül éltem / jó volt /, csak aztán anya elvált a második férjétől, és visszajött.

Anya és lánya nemigen fér meg jól egy fedél alatt felnőttkorban, ezt sokan mások is megerősíthetik, de hát, ezt dobta a gép,és ki tudja, mit hoz a jövő.

2014. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentje volt a leghasznosabb, mert rávilágított dolgokra. Hajlamos vagyok nyafogni az extrém jó helyzetemen, csak mert nem extrém-extrém jó. Lakótárssal kell laknom, valószínűleg egész életemben, de nem a szüleimmel, hanem önállóan.:)
2014. máj. 23. 10:11
 17/21 anonim válasza:

25 F, egyedül élek, nincs senkim, ami néha magányos tud lenni, de ha magányos vagy, még mindig föl tudod hívni az ismerőseidet, és együtt elmentek valahova. :)

Ha viszont folyamatosan igényled a társaságot, akkor lehet hogy ez kevés lenne neked.


Nekem mindenesetre tetszik, valahogy jó érzés, hogy nem kell vadidegenekkel megosztani a fürdőszobát, wc-t, hogy nem buliznak hajnalig a szomszéd szobában, hogy tudsz aludni, stb.

Nyugisabb. :)

2014. máj. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32 évesen a szülömmel élek együtt, fel tudnák venni kölcsönt, hogy vegyek egy saját lakást, félretett pénzből fizetném az előleget a lakásra. Elköltöznék és kukra egyedül magányosan tölteném mindennpjaimat mert nincs feleség barátnő és ez kikészitene. Magánvállalkozóként otthonról dolgozom, minden nap jó unalmas lenne egy lélekkel se a lakásban, megbetegitene. A válaszom nem, majd ha lesz barátnőm, mennyasszom akkor veszek saját lakást addig még az albérletet se latolgatom, kösz.
2014. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is szívesen élnék egyedül.

26 éves vagyok,meleg.Vidéken lakom,Itt vidéken totál esélytelen találni melegként bárkit.Ezért még szűz vagyok,pedig sportos,igényes vagyok.

Haza nem hozhatok senkit,mert 5 en lakunk egy lakásban.

Sajnos az utóbbi 1 évben egy depressziósabb vagyok,totál kilátástalan az életem.Semmi értelme nincs.

Ha az ember egyedül akar lenni,ahhoz gazdagnak kell születnie,sajnos.

Amúgy van diplomám,mielőtt bárki is azzal jönne.

De nem tudnék egyedül Pesten fenntartani egy albérletet,csak ha száraz kenyeret és vizet fogyasztanék,ennél pedig több igényem van.


Sajnos amíg a fidesz lesz kormányon,addig semmi jóra nem számítok:(

2014. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos elmegy a fiatalságom úgy,hogy nem éltem semmit.
2014. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!