Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem egyedül? Vagy...

Konditerem egyedül? Vagy inkább társaságban jobb?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy életmódot váltok, elkezdek egészségesen étkezni, és terembe járni. Nem fogyás a célom, inkább a formás, feszesebb test. Viszont nincs egy ismerősöm se, akivel tudnék járni. Egyedül milyen? Jár itt valaki egyedül terembe? Nem bámulnak meg?
2014. máj. 14. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megbámulni, nálunk mindenki magával törődik és edzünk keményen. De én is egyedül mentem le és már több emberrel is edzettem együtt. Sok ismerős lesz egy idő után, no para.
2014. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindegyiknek vannak előnyei hátrányai, szóval teljesen mindegy
2014. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Én nem járok terembe, de ha járnék akkor biztosan téged néznélek. Sőt bámulnálak.


Kivéve, ha a saját súlyzós edzésemet csinálnám. Mert ha el vagyok azzal foglalva, hogy 16 kilónyi súlyzó lóg a tökömön, akkor biztosra veheted, hogy nem fog érdekelni te mit csinálsz, kivel vagy stb.


Elképzelhetőnek tartom, hogy az edzőterembe mások is azért mennek le, hogy a saját edzésükre figyeljenek, bár lehet többen nyomnak fekve mint intim súlyzóznak, de ez most irreleváns.

2014. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a társas edzésből egyedül az erőltetett ismétlések tetszenek. Jobban szeretek egyedül. Fejhallgató fel, világ kizár, csak én és a vas. Sokkal jobban érzek mindent, a kedvem is jobb.
2014. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyedül sokkal jobb. :) Bár nekem lányként elég furcsa volt az első pár alkalom a sok férfi között, de egy idő után megszokja az ember, hiszen mindenki azért van ott, hogy a saját edzésére koncentráljon.

20/L

2014. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 flevi ***** válasza:
Szerintem is jobb egyedül, így a saját eduesedre tudsz koncentrálni, nem kell más üteméhez alkalmazkodni. Bár pl.nekem hátrány, hogy a fekvenyomasnal nincs aki segítsen, ha esetleg rajtam marana, ezért meg kell állnom, és visszatenni, de lehet, ha tudom, hogy leveszi rólam javerom vayg akárki, akkor meg egyet tudtam volna. Viszont a guggolást erokeretben végzem, így ez nem gond.
2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tkodit ***** válasza:
Valóban jó edzőpartnert nehéz találni. Nem akarok nagyképű lenni, de a társaságban edzők 80-90%-ánál tuti hatékonyabban edzek egyedül.
2014. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!