Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdhetnék el élni?

Hogyan kezdhetnék el élni?

Figyelt kérdés

Két éve munkát keresek, a barátaim eltűntek egyet kivéve, a szerelem kerül nagy ívben, a pénzem pedig fogy ugye a melóhiány miatt. Egyre depressziósabb leszek az idő múlásával :( Azt már felfogtam hogy nekem sose lesz párom, de a többit igazán megérdemelném.

Annyira szeretnék boldog lenni, saját lakást, szerelmet, pár barátot még és munkát. De nem találom a kiutat és nagyon hiányzik a közösségi élet. Egyre inkább lehúz a kilátástalanság. :(

Mit tegyek? Valaki tudna pár tippet adni?


2014. máj. 19. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidéken élsz, vagy a fővárosban? (Nem mindegy, több szempontból sem.)

Pl. ha a főváros közelében élsz, és szeretsz társasozni, akkor ellátogathatnál ide pl. [link] Én ugyan még nem voltam,de a képek tanúsága szerint jó hangulat szokott lenni. :) Talán kicsit jobb kedvre derülnél.

A munkatalálás mindenkinek nehéz mostanában, nem tudom mivel bátoríthatnálak, de semmi esetre se add fel! Próbálkozz kitartóan, egyszer sikerülnie kell! :)

Sportolni szoktál? Eljárni futni vagy tornázni stb.? Hátha jobban éreznéd magad tőle.

2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első ötlete nagyon jó, és vidéken is akad azért társasjáték klub.
2014. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere! igyunk meg egy sört!
2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy valaki visszaolvassa-e a kérdést, de lett munkám :)
2014. júl. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!