Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fapofa fa@ vagyok!...

Magányos fapofa fa@ vagyok! Hogy tudok nőt fogni?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy valaki barátnőt szerezzen, annak egysuerűen sugároznia kell, nagypofájúnak kell lenni és vidámnak!

Eddig stim?


Namármost, gondolom nem csak én vagyok ebben a helyzetben, hogy bezárkózott, depis, félénk fa@ vagyok. Akkor így hogy tudok csajozni?


Játszam meg magam? Így?:Juhééééé!!! De boldog vagyok!Macsó vagyok! Igaz 160cm vagyok, kaptam már 30 visszautasítást, de boldog vagyok!! Így viselkedjem? Ez úgyis csak színészkedés lenne és erre buknának a nők?



2014. máj. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Most hazudozhatnék, de felesleges: így nem lesz barátnőd sohasem. El kell kezdened gyúrni, sportolni, valamit csinálni, hogy a királylányokat felizgasd. Nézd meg, mi kell a mai nőknek, kb. 20 éves korig a kis fullcapes swag 20-as csőkarú melegekre buknak, meg a kondis 2 méteres állatokra, akik már 14 évesen is medvét öltek puszta kézzel. Választhatsz, melyik csoportba akarsz tartozni, de ha puncit akarsz, akkor valamelyikbe mindenképp kell.
2014. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

azért, mert mástol várod a boldogságot..

találd meg önmagadban a boldogságot, egyedül,mert ugy fogsz sugározni.és ugy leszel önmagad és akkor észrevesznek.

addig nem. ennyi a trükk.

2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ha puncit akar igazad van kedves első, de ha szerelmet akkor semmiképp...
2014. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért, a cafkák meg a normális lányok között mi a különbség ilyen téren? Mindkettő az ilyenekre bukik, tehát mindkettővel találkozni fog. Max a normális csaj nem fekszik le vele fél perccel az ismeretség után, és akkor már szerelem van.
2014. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor én nem vagyok normális mert nem bukom az ilyenekre...

a bomba pasik látványnak jók, de beképzeltek,igy számomra semmi hasznuk, nem mellesleg egy nagydarab kigyurt pasit át sem lehet ölelni alvásnál....

nekem nem lényeg a vagány kocsi és a gazdagság... vannak ennél értékesebb dolgok és sosem volt olyan pasim aki az álmom külsöleg.


a 160 centi is miért akkora probléma??? mennyi pici csaj van? csomot szoktam látni pici pasi még kisebb csajjal. mindenkinek megvan a párja csak nem kell saját magadat beskatulyázni.Minden méret nézöpont kérdése. Még a farkadé is. Meg kell találni a hozzá illö társat. ennyi az egész.

A felfogásotokkal van baj nem a csajokkal. Ha elkönyvelitek h minden csaj az ilyenekre olyanokra bukik és ti kevesek vagytok akkor biztos ugy van.


nem hinném h láttok kigyurt pasikat ocsmány nökkel.

kirakatbaba a kirakatpasival. ugyan már.... és ott hol a szerelem? na meg aztán ti se nagyon néztek csunyácskább csajokra ha azt gondoljátok h minden csaj csak a kigyurtra bukik.

sztem egyébként sokkal vagányabb egy szálkás pasi akin nem látszik h lenne ereje, aztán okoz meglepetést a kigyurt majmoknak.

a kigyuráshoz napi edzés kell,ami mit is jelent? h többet van a konditeremben mint velem. Még egy minuszpont... ilyen felfogással is lehetne létezni, talán észrevennétek hogy ÉLTEK.

2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak pénz kérdése. Látsszon rajtad, hogy van pénzed szarásig aztán ennyi. Mondjuk én ki vagyok gyúrva, meg nem vagyok "fa@" aztán még sem tartok sehol. Sőt ismerek olyat aki szintén ki van gyúrva és még sincs csaja, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, de próbálkozni lehet.
2014. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerűek vagytok, mint a 2-es lottó.

Keressétek csak a puncimágnest, okoljátok a mocskos női társadalmat, legalább nem szaporodtok.

Sok sikert a pénzzel, a BMW kulccsal, meg a koxos karral.


F

2014. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!