Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem önként jutottak ebbe az helyzetbe, de az idők folyamán valahogy úgy alakult számukra, hogy fiatal felnőtt létükre nincsenek igazi barátaik, akikkel megoszthatnák a fontos dolgokat és magányosnak érzik magukat? 25L

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 22:57
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9: Debrecen
2014. jún. 22. 00:46
 12/29 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Bár nekem elég furcsa a történetem. :D
2014. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12: Ha gondolod privátban megoszthatnád a történetedet :)
2014. jún. 22. 10:52
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen én.


Én 36 vagyok és soha nem tudtam barátokat tartósan megismerni. Egyszerűen senkit se érdeklek, senki se hívott ill hív sehova, senki nem ír levelet stb. Én pedig belefáradtam hogy mindig én menjek mindeki után én hívjam stb.

Egyszerűen belefáradtam hogy körülöttem mindenkinek egyszerűen megy az ismerkedés. nekem meg szinte vért kell izzadnom hogy egy levelemre, telefonomra válaszoljanak. Külön kellemetlen nekem mert én nem vagyok nyomulós, tolakodó fajta.

2014. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

engem meg egész életemben körülvettek az ismerősök, haverok, "barátok", és csak az idegeire ment mindenki egy idő után

szép dolog, hogy kíváncsiak az emberre, de én is szeretném néha jól érezni magam

és ez sajnos emberek között nem működőképes

ez van, el kell fogadnom

2014. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én is hasonló korú vagyok és hasonló a helyzet nálam is. Most például nagyon magányosnak érzem magam. Szeretek emberek között lenni, de egyszerűen nincs szerencsém és senki olyan nem vetődik az utamba, akivel bármi közös is lenne bennünk. Vagyis egy ilyen barátom van, de ő meg otthonülős. Mások, akikkel megismerkedek pedig imádnak inni és bulizni, az a fő program, nekem ez meg nem pálya, rosszul vagyok az alkoholtól. Most nekiállhatnék sajnáltatni magam, de attól nem lesz jobb.
2014. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16: Ha gondolod írj privát üzenetet. Nekem is az a gondom,hogy nem ismerek olyan embereket, akikkel hasonló lenne az érdeklődési körünk és akik igazán érdekelnének és én is őket :D
2014. jún. 22. 23:27
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átérzem a helyzetedet mert én is valahogy így vagyok vele. Lefárasztanak a felületes ismertségek, kapcsolatot tartani olyan emberekkel akikkel semmilyen komolyabb dologról nem tudok beszélgetni. Persze lehet mondani hogy az emberek 95%-a csak azért van hogy tele legyen velük a villamos, de a maradék 5%-nak nincs a hátára írva hogy "beszélgess velem mert én érdekes vagyok", így aztán őket sem találom meg.

27F

2014. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
:D :D Utolsóval én is egyet értek.
2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18: Egyébként, ha annak a maradék 5%-nak, akiket említesz a hátukra lenne írva ez a szöveg akkor leszólítanád őket? Tegyük fel, ha a látómeződbe kerülne, feltűnne egy olyan egyén akit érdekesnek tartanál (neten, ismerős által vagy akár utcán) akkor könnyen menne az ismerkedés? Mert nekem egyáltalán nem.
2014. jún. 23. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!