Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sztetek ma a fiatalok hány...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek ma a fiatalok hány százaléka magányos, kirekesztett?

Figyelt kérdés

A 16-20 éves közötti korosztályra gondolok.


Sztetek hány százalékának nincsenek egyáltalán barátai?



2014. jún. 22. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amióta van ez a tetű internet, egyre több és több. A 40%-al nem lehet nagyon mellélőni, de szerintem több is lehet ez a szám. Én nem csak erre a korosztályra értem, hanem valamennyire.
2014. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sok minden lehet.pl engem ált. iskolában sokat bántottak a külsőm miatt,mindamellett nem volt rózsás a családi hátterem se,ami talán a mai napig kihat.környékemen nem igazán voltak fiatalok,meg amúgy se szerettem a saját korosztályommal társalogni.most 17 vagyok,és vannak ismerőseim,1-2 haverom,de idáig max 1 barátom volt.


persze nekem is van 1 érdekes,néha fárasztó stílusom,de én azt vettem észre h ma már nem feltétlen van igény 1 emberi kapcsolatban a morális értékekre,és az is elég ha nagy a szád,v pedig beállsz a sorba és követed a hangembert.


de való igaz,hallottam már olyanról ahol valakit csak azért rekesztettek ki,mert szegény család sarja volt... :/

2014. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Azért magányosak,mert nem találkoznak sokszor,inkább telefonálnak,meg a gépen vagy a Facebook-on chat-elnek....
2014. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A mai fiataloknak inkább azt kellene megtanulni ebből a "magányból" hogy van élet barátok nélkül is és lekötni magunkat más dolgokkal amik elterelik a figyelmét, mert sajnos a legtöbben ilyenkor annyira bedepresszióznak hogy az valami hihetetlen.
2014. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es: Nem, nincs élet barátok nélkül, vagy az nagyon keserű. Az embernek szüksége van társaságra, mivel társas lény...
2014. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Társas lény, igen, de ha nem foglalkoznak vele és emiatt egy idő után belefárad a társak keresésébe mit csináljon?


Le kell foglalnia magát vagy kampó, roncs lesz.

2015. okt. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!