Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki szakított a...

Van itt olyan aki szakított a párjával és a párja később öngyilos lett? Hogyan élte meg? Egy ismerősömmel ez történt sajnos.

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

HA Eszternek hívták az ismerősödet, írj PÜ-t, kérlek!


köszönöm

2014. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem úgy hívják.
2014. júl. 6. 15:49
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az a véleményem,h,aki öngyilkos lesz egy másik ember miatt,az az én szememben nem sokat ért,az beteg úgymond.


Annyi dolog van,ami érdekes a világban,az ilyen ember,beszűkült,abnormálisan birtokló,torzan egysíkú stb.


De ez csak az én véleményem.

2014. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki másképpen éli a meg a fájdalmat, kedves harmadik. Éppen ezért fölösleges az "annyi szép van az életben" és társai, hiszen egy olyan helyzetben lévő emberben ezzel csak bűntudatot keltünk.
2014. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

sok szép dolog van az életben - IGAZ

mindenki másképp éli meg a fájdalmat- IGAZ


Én annyit tennék hozzá, hogy SZERINTEM az elhagyót, akárhogyan éli meg a tragikus esetet, az elhagyás miatt nem terheli a felelősség a másik haláláért. Az szakításhoz/elhagyáshoz joga van,ha nem akar a kapcsolatban élni.

2014. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de attól még sajnos lehet lelkiismeret furdalása.
2014. júl. 6. 16:49
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
4.ik és gondolod,h nem ez volt az öngyilkos beszűkült,burkolt célja?Olyan bűntudatot kelteni,ami gátolja az illetőt,a tovább jutásban?Szánalmas és igen,nem tudok együtt érezni sokat tapasztalt 41 évesen,mert már túl sokat tapasztaltam a kicsinyes emberi játszmákból!!
2014. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem azért ölte meg magát hogy bűntudatot okozzon, annál sokkal jobb ember volt, meg így neki a legrosszabb mert még mindig jobb bűntudattal élni mint halottnak lenni. Kicsinyes emberi játszmák... hát én nem ölném meg magam csak azért hogy megnyerjek egy játszmát.
2014. júl. 6. 18:16
 9/25 A kérdező kommentje:
Meg ha olyan tapasztalt ember vagy akkor miért van 3 helyesírási hiba is a két sorodban meg vessző, kérdőjel, pont után kellene hagyni egy szabad helyet is.
2014. júl. 6. 18:21
 10/25 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok. "...hiszen

egy olyan helyzetben lévő emberben ezzel

csak bűntudatot keltünk." - ezen megjegyzésemet az öngyilkos félre értettem, nem a másikra.

Persze igaz, okvetlenül is bűntudatot kelt a szeretteiben, de csak másért élni sem jobb...

2014. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!