Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesszek valaha Boldog? Miért...

Lesszek valaha Boldog? Miért ér egy ember rengeteg szenvedés?

Figyelt kérdés
Nagyon sok baj ért az életemben pedig csak 16 éves vagyok és folyton csak csalodások érnek, sor vajon én csinálok rosszul valamit?? :( Már az öngyilkosság is megfordulta feejemben de rá jöttem hogy az nem lenne tul hyels döntés:((
2014. júl. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sírjunk együtt!
2014. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos ez a valóság, de sajnos rosszab is lesz ez. Lehet te csinálsz rosszul valami(nem te vagy az első akit csalódások tömkelege ér). És eszedbe ne jusson ez a nagy hülyeség gondolj a családodra hogy mit éreznének ha ezt megtennéd (ne legyél ennyire önző). Biztos csak ezek a gonok csak átmeneti időszak. Minden emberrel előfordul. De lehet tudok segíteni ha elmondott milyen gondok értek téged?:)
2014. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát!Ha te is egy b-vel írnád a "rosszabb" szót,akkor biztosan szarabb helyzetben lennél.


Na de viccet félre téve,nem éri meg az öngyilkosság.Sokan azért mondogatják ezt az öngyilkosságot,hogy felhívják az emberek figyelmét,mert amúgy nem veszik észre,vagy nem tisztelik őket,vagy csak éppen nem érzik,hogy fontosak lennének valakinek és sokszor tévednek.Aki mondogatja az nem teszi meg,csak egy segélykiáltást tesz a világ felé.Tudom,mert volt olyan barátom,aki megölte magát és ő egy szót se szólt róla,ráadásul picit fiatalabb is volt nálad.De ismertem olyat is,aki állandóan ezt hajtogatta.

Nem tudom,hogy mi az a sok baj,ami ért,de velem is történt rengeteg szarság és annyiszor vesztettem el a reményt,hogy már számolni se tudom,mégis mindig kimásztam a gödörből és teljesen egyedül tettem,mert nem mondhatnám,hogy csak úgy tolonganak az emberek,akik törődnek velem.De sajnos ilyen világot élünk,ahol az emberek többsége nem tudja mi a valódi barátság,a valódi párkapcsolat és mindent csak érdekből csinálnak,mert mindig sietnek és nem adnak időt,hogy megismerjék a másikat.Pedig ez az egyetlen egy dolog,amit nem lehet siettetni,mert egy ember személyisége annyira komplex,hogy idő kell ahhoz,hogy kiismerjük.

Ha van kedved elmesélni,hogy mi a baj,akkor írj bátran és megpróbálok segíteni,mert sejtem,hogy min mész keresztül és én is jártam már egy ilyen szakaszban.

23/F

2014. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jól van na így jó (rosszabb). Remélem jobban érzed így magad utolsó válaszadó:P
2014. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4:Most jó,vagy rosszabb?Nem mindegy.:D
2014. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Brian életét, tök jó film.
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!