Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan huszonéves,...

Van itt még olyan huszonéves, aki kimarad mindenből?

Figyelt kérdés
Ilyenkorra már úgy képzeltem, hogy valahogy helyre jön az életem, ehhez képest alig vannak barátaim, azok többsége is netes és nem járok szinte sehová, csak nagyon ritkán, legalábbis társaságban. De nem ülök otthon, ha nem tart velem senki, akkor elmegyek egyedül, meg nyitott vagyok, bárkivel elbeszélgetek akár a boltban, akár az utcán vagyok. Csak egy baj van: csak idősebbek találnak meg mindig. Fiatalokkal esélytelen beszélni. A fiatalok vagy nagyon zárkózottak, vagy nagyon bulizósak, aki meg az átmenet, az meg már rég megtalálta a társaságát. Van még valaki így huszonévesen?

2014. júl. 27. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én. 22/L
2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen. 24/F
2014. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így, próbálok nem itthon ülni, részt venni dolgokban, de valahogy nem tudok beépülni baráti társaságokba. Pedig azt vettem észre hogy egyenként elbeszélek emberekkel, de valahogy társaságban nem engem választanak, pedig másokkal jól elvannak.


Bár ettől nem érzem, hogy kimaradnék bármiből, a magam módján jól érzem magam, mert átélem ugyanazokat.

2014. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én is kimaradtam mindenből, de nekem ez a szociális fóbiám miatt van, meg nem tudok beszélgetni, sosincs semmi mondani valóm, ezért barátaim sincsenek. Ha nem otthon ülök akkor két dolgot csinálok, kimegyek a temetőbe vagy elmegyek kerékpározni. Már lassan bele pusztulok a magányba, de ilyen unalmas embere senki se kíváncsi.

26F

2014. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szintén.abban bízom h talán majd ősszel a fősulin másképp lesz.
2014. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is szociális fóbiám van, de nekem nincs is igényem rá, hogy eljárjak. Soha nem megyek sehova, netes barátaim sincsenek.
2014. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Van. 22f
2014. júl. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, 21F
2014. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
esetleg nem írunk egymásnak?:D vagy legalább a lakóhelyet..megérne egy próbát.még egy kis társaság is összekovácsolódhatna:D
2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hát egy kicsit több értelme lenne :D

én fejér megye jobb széle

2014. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!