Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan huszonéves,...

Van itt még olyan huszonéves, aki kimarad mindenből?

Figyelt kérdés
Ilyenkorra már úgy képzeltem, hogy valahogy helyre jön az életem, ehhez képest alig vannak barátaim, azok többsége is netes és nem járok szinte sehová, csak nagyon ritkán, legalábbis társaságban. De nem ülök otthon, ha nem tart velem senki, akkor elmegyek egyedül, meg nyitott vagyok, bárkivel elbeszélgetek akár a boltban, akár az utcán vagyok. Csak egy baj van: csak idősebbek találnak meg mindig. Fiatalokkal esélytelen beszélni. A fiatalok vagy nagyon zárkózottak, vagy nagyon bulizósak, aki meg az átmenet, az meg már rég megtalálta a társaságát. Van még valaki így huszonévesen?

2014. júl. 27. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Dettó.

22, lány, Bp

2014. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez, 25 éves vagyok, azt hittem ilyenkorra, hogy már komoly kapcsolatom lesz, meg olyan barátok akikkel legalább hétvégente össze tudunk ülni valahol, vagy elmenni túrákra, kikapcsolódni, hasonlók. Ehhez képest, otthon ülök, nincs már egy barátom sem, párkapcsolatom olyan régen volt, hogy már azt sem tudom mi az, telefon se csörren meg soha, én sem tudok senkit hívni. Pedig itt van bennem a nap 24 órájában, hogy nem ezt kell csinálnom, mennem kell élni az életem, de egész egyszerűen úgy érzem bármibe fogok, bármilyen pozitívan az csak balul sül el. :( Most munkám sincs, de ha új munkahelyre kerülök ott már mindenkinek rég kialakult a baráti köre és van párkapcsolata. Most egy ilyen közegbe gyakorlatilag lehetetlen bekerülni, miért fogadnának be épp engem, főleg amilyenek a mai korban az emberek. Egy hozzám hasonlót meg nagyon nehéz találni...
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
itt vagyok én is, dettó, mint a 4-es Pest megye
2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
4. vagyok, és Pécsi.
2014. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21/F Borsod
2014. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én, gyerekkoromtól dagadt voltam egészen idáig. Ugye ez megtette a hatását. Önértékelési problémák magam részéről és nonstop cseszegetés, piszkálódás és lenézés a környezetem részéről (és nem csak iskolán belül, sőt a legnagyobb atrocitások a családom részéről pl. bátyám részéről értek). Segítséget sehonnan nem kaptam.

Végül februárban a 21. születésnapom alkalmából megajándékoztam magam egy 6 hónapos koplalással. 6 hónap alatt 70 kg-t fogytam és persze most lóg a bőröm mint egy shar peinek.

Persze azon kívül, hogy lefogytam semmi sem változott.

2014. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja és 21/F Pest megye
2014. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Sorstárs :)

22/F Vas megye

2014. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Csatlakozom a mozgalomhoz, 19/F, Heves megye

Ha akartok írhattok bátran... :)

2014. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

23/F Budapest.

Sikerült kijönnöm a depresszióból egy pár hónapja önerőből.

Úgy érzem magam, mint aki a világ tetején állna.

Már csak az elvesztett baráti kört kéne pótolni valahogy. :D


Szívesen beszélgetek bárkivel.

2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!