Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Egyedül van értelme élni?

26F


2014. júl. 28. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Van értelme, de nem maradsz egyedül...
2014. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
legyél
2014. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, még mindig fontos, hogy értelme legyen annak, amit teszel. Azért, mert így is van: van értelme az életnek. Az, hogy valaki egyedül vagy mással van, sokszor a körülményektől függ. Viszont az élet értelme annál sokkal komolyabb, mint hogy véletlen dolgokon múljék.
2014. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyedül is bőven van értelme élni. Sőt.
2014. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha megölöd magad, megfosztod magad a lehetőségektől. Nézd meg erre a válaszokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..
2014. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb bajod, tegyél ellene.

Ha lenne bátorságom már én is halott ember lennék.

2014. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Félek az emberektől. Félek a sötétségtől. És még sok dologtól. De mégis vannak barátaim. A sötétben tudok csak aludni. A többit meg letojom. Az életem értelme azon alapul hogy segítsek másoknak. Az àra hogy közben tönkremegyek. De kit érdekel? Élni csodás dolog tud lenni.
2014. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, én is éreztem már úgy, hogy semmi értelme. Iszonyú nagy késztetést éreztem arra, hogy megöljem magam. És HATALMAS szerencsém van, hogy végül nem tettem meg, mert azóta életem eddigi legszebb élményei történtek meg velem, sőt egyre boldogabb vagyok. :)) Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs. Mert ha semmid sincs, nincs mit veszítened. Ne tévesszen meg, hogy egyedül vagy, mert nem leszel mindig az. :)) És ha meg akarod ölni magad, legalább a kedvemért ne tedd meg.
2014. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6. válaszoló, szociális fóbiás vagyok, és nem megy hogy tegyek ellene.

Meg szabad kérdeznem, hogy te miért akarsz meghalni?

2014. júl. 28. 21:42
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül van értelme élni?"


Miért, társsal érdemes élni? Ha csak ezen múlna, akkor mégis miért lesz sok kapcsolatban élő ember is öngyilkos?

2014. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!