Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi kedvem meg erőm már...

Semmi kedvem meg erőm már élni, mi okból ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nagy lelki fájdalom gyötör, nem hagy nyugodni se már. Akármit teszek , lehetek akármilyen kedves, barátságos, teljesen egyedül vagyok. Nem tud senki elfogadni, pedig tök átlagos 18/f vagyok, csak nem túl határozott vagy vicces. És még a nyugodtabb, csendesebb emberekkel is hiába próbálkozok, mindenkinek csak nyűg vagyok a hátán. A gondjaimat meg senkivel se beszélhetem meg, még az anyám is szarik rám. Nem bírom ezt tovább.
2014. ápr. 11. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

KEzdjük ott, hogy itt GYK-n vannak emberke, akikkel tudsz beszélni :)

Én is itt ismertem meg2-3 jófej embert :D Ja, bocs, ötöt.

Ez valóban nagy probléma, hog ysenkivel se mtudsz beszélni... nagyon sok fiatalnál ez van.. de milyen probléámkra gondolsz itt?

Barátnőd/ pasid gondolom még nem volt...

De eért fölösleges megölnöd magad, biztos jó vagy egy csomó mindenben!:)

Ha gondolod írd privátban a választ :)

2014. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nehézségek erősítik az embert! Most egy próbának vagy kitéve, ha ezt kiállod, győztes vagy! Ne legyél vesztes önként!

Hogy nem vagy olyan, mint a többi veled egykorú, az NEM baj.

Neked más jelenti a viccet, mint a többinek, egyebet látsz humorosnak.

Mutasd meg, hogy fel tudsz állni annak ellenére, hogy most nagyon a földön vagy. Legyél egy kicsit makacs, ne hagyd magad!

Én is különc voltam a hozzád hasonló életkoromban, de sikerült megtalálnom az életutam.

Biztosan nem azért születtél erre a világra, hogy öngyilkos légy, van feladatod, értelmed, csak most még nem látod.

Én testi fogyatékos vagyok, még azzal is kell harcolnom, de értelmet látok az életben. Láss te is értelmet!

2014. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:

Azért ne légy öngyilkos, mert ez nem lesz mindig így.

Biztos lehetsz benne, hogy van valaki aki majd belédszeret. Ezenkívül sokan barátkoznának veled és fognak is.

Az öngyilkosságból nincs visszaút, esélyed sincs arra, hogy megbánd, vagy újrakezd az életet. Semmi értelme. Viszont az életnek van értelme. Keress valami jó hobbit, ha elkezdenél valami iránt érdeklődni, akkor a közös érdeklődés által is szereznél barátokat.

Ismerkedj akár itt a neten is, a lehetőségek száma nagy, hidd el, fontos vagy és fontos leszel egy csomó embernek.

Én szorítok Neked!

2014. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt el.

[link]

2014. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Riasszon el az a tény, hogyha öngyilkos leszel akkor újjászületsz és mg sz@rabb életed lesz.
2014. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem kell sajnáltatni magad, hanem össze kell szedned. Ints be a világnak, hogy te csakazért se adod fel.
2014. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 akosakiraly ***** válasza:
43%
Elvileg aki öngyilkos lesz az a pokolra jut. Úgy hallottam eléggé szar hely.
2014. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

40 évesen megölheted magad de 18 évesen még k...vára nem !!!!!!!!!

Semmit se éltél, semmié se küzdöttél... éljél, küzdjél, próbálkozzál aztán ha 40 évesen is egy szerencsétlen leszel akkor mehet a golyó a fejbe

Nekem van még 8 évem addig

2014. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lupus válasza:
56%

Látszik, hogy a válaszolók közül még senki sem küzdött ilyen gondolatokkal. Ha valaki a szakadék felett csügg, és kapaszkodót keres, hogy, fel tudja húzni magát, akkor nem arra van szüksége, hogy megmondjátok neki, hogy ha lezuhan az fájni fog neki, és meg is halhat.


Kedves kérdező! Szerintem az egyetlen dolog amiért érdemes élni, az a szeretet, bár erre nem sok ember alkalmas. Ha körülötted csak selejt van, akkor nincs mese, neked kell egy kutya.

2014. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!