Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék normális életet...

Hogyan tudnék normális életet élni?

Figyelt kérdés

Nem régiben feltettem ezt a kérdést (akivel ott találkoztam annak "Helló"): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

A lényeg, hogy ezek után gondolkozni kezdtem és addig jutottam, hogy egy jó kora masszív öngyűlölő helyzetbe hoztam magamat. Egyszerűen nem megy semmi, egy életképtelen pondró vagyok és egyedül vagyok a világban ekként a pondróként. Hányok magamtól. Ma is sikerült vagy másfél órát sírnom, hogy semmim sincs az életben (se tehetség, se szépség, se semmi, semmi az égvilágon, csak úgy vagyok és szívom másoktól el az oxigént), amire büszke lehetnék és még a magánéletem is romokban hever (sőt, olyanom nincs is igazából! Fel se épült, kezdjük ott, nincs minek romokban hevernie)Egy elb*szott, evolúciós zsákutca vagyok, akit máshol kivisznek a sivatagba és főbe lőnek, mert sz*rt se ér.


Amúgy nem igazán érdekel, ha erre nem válaszol senki, csak sajnáltatni akarom magamat, mert rohadtul jól esne ezen a csütörtök estén, más úgy se hallgat meg, mert őrült vagyok! Nem küldök képeket, nem mondom meg hány éves vagyok, semmit........



2014. júl. 31. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
elolvastam az előző kiírásodat, ha szeretnél valakivel beszélgetni csak úgy akkor nekem írhatsz :)
2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy szarabb helyzetben vagy mint én ha leirnám lehet elsirnád magad
2014. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy versenyezni kell! Nem is értem, hogy merek néha jó kedvű is lenni, mikor valaki úgy is jobban érzi magát. Ha valaki kint ül az utcán, akkor nekem csak napsugaras napjaim lehetnek, amit nem árnyékolhat be egy jó kora depresszív hullám!
2014. aug. 1. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan probléma meg gond nincs amit ne lehetne meg oldani,Régebben énis sokat szenvedtem mert kinézetileg sem voltam olyan mindt más,és élet kedvbe sem.


Folyamatosan csúfoltak az iskolában,Nem tudtam tanulni és ezért rossz jegyeket kaptam,Itthon is bántottak fikáztak a rossz családi kapcsolat mellett,és még rávetőleg éheztem is,Nem volt senkim és semmim se barátaim csak azok az emberek voltak akik bántottak. Mig végűl öngyilkos akartam lenni gyogyszer tull adagolással de nem sikerűlt túll éltem. És pszhiologushoz kerűltem ahol pár év alatt fel tudtam dolgozni a sérelmeket, mig végűl 18-lettem és kűlföldre utaztam dolgozni azért hogy ne emlékeztessen semmire az otthonom,ott találtam egy szuper állást jó barátokat kollégákat,meg ismerkedtem egy nagyon szép lánnyal akivel nem soká családot alapítok. Vettem egy szép házat kissebb medencével nagy kert-el és remélem hogy neked is jobb lessz az életed és mindenkinek,teljes szivemből kívánom. Látod vannak nagyobb gondok is a tiéd-nél? Ha valamiben tudok segiteni egész nyugodtam írj.

2020. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!