Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hova menjek, hogy a nők...

Hova menjek, hogy a nők lecsapjanak rám?

Figyelt kérdés

Szokták írni, hogy a nők gyorsan lecsapnak a környezetükben felbukkanó jó tulajdonságokkal bíró férfiakra. Nos, ha én teljesen ideális nem is vagyok, de független vagyok, rendezett anyagiakkal, sportolok, nem iszom, nem dohányzom, szóval potenciálisan lehet, hogy lecsapnának rám. :) A probléma csak annyi, hogy nem vagyok nagy társasági ember, nem szeretem a szórakozóhelyeket, ezért nem sok esélyük van arra, hogy összefussanak velem.


Szokták kérdezni itt, hogy hol lehet normális embereket találni. Én úgy fordítanám meg a kérdést, hogy hova érdemes mennem, ahol kapcsolatot kereső nők jó tulajdonságokkal bíró szabad pasikat keresnek. A szórakozóhelyeket nem szeretem, a netes társkeresésben meg nem hiszek, úgyhogy ezek kilőve. Van valami jó összefutási lehetőség ezeken kívül?



2014. aug. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyekre, ami érdekel téged. Pl. valami sport klub, színház, valamilyen hobbi csoport, nyelviskola, tanfolyam, akármi.
2014. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, elmentem tánctanfolyamra, és tetszett, de amikor bonyolódott a dolog, akkor rájöttem, hogy a tánc nem igazán nekem való. :) Egyébként az alapprobléma az, hogy mivel nem vagyok nagy társasági ember, ezért alapvetően társas hobbikat sem űzök. A tánctanfolyam erre volt egy próbálkozás, de ez nem jött be. Az pedig, hogy csak azért menjek el egy tanfolyamra vagy valahova, hogy esetleg összefussak valakivel, és nem azért, mert érdekel is az a dolog, az nem az igazi.
2014. aug. 2. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Akadj fenn a légyfogón....
2014. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem hiszek abban hogy "keresnünk" kell, szerintem minden jön magától ha akarod ha nem,légy nyitott, és tényleg olyan helyekre járj ami érdekel téged és lehetőleg társasági hely, nem kell görcsösen akarni valamit, jön az magától.
2014. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
női börtön, tele kiéhezett nőkkel akik több éve vagy évtizede nem voltak apsival.
2014. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*pasival
2014. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Fűrdjé le.

2.Ne legyél ronda.

3.Legyen sok pénzed.

4.Semmi féle képpen se fingj a nő orra elé.

2014. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!