Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy álljak a mai naphoz?...

Hogy álljak a mai naphoz? Ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom. De ez csak rosz nekem nagyon, Párom meghalt 10 honapja amit még nem dolgoztam fel. Tegnapi napon vitte el a kocsit a bank borzaszto ! Semmi kedvem semmihez.
2014. aug. 9. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, nekem anyám halt meg a szülinapomon
2014. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát pont legalább a szülinapod miatt örülnöd kéne, ha ennyi rossz összejött.
2014. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! Hany eves vagy.Van gyermeked is?Aterzem a helyzeted,en is sok mindenkit elvesztettem.De ki kellmozdulni,celokat keresni,lekotni a figyelmedet,tarsasagba jarni.Menj el setalni.Vagy menj ki a temetobe a parodhoz (nekem segitett).Menj el egy cukraszdaba egyel egy sutit a szulonapodra.
2014. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van gyerekem igen ö készül a szülinapomra ennyi!
2014. aug. 9. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapooooot! :))
2014. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor őerte legy eros.Es szedd ossze magad.Gyerunk,csinaljatok egy szep napot.KirAndulas,strand....Es persze Nagyon Boldog Szulinapot!
2014. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos dolog hogy a párod meghalt, de el kell engedned. Gondolj bele hogy ő sem szeretné hogy emiatt szomorú legyél, főleg a szülinapodon. A bankos dolog pedig szerintem Mo.-n gyakran előfordul. Szerintem ez a nap alkalmas arra hogy rendet tegyél a fejedben és tovább lépj. Szóval csak hajrá.
2014. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg mozdulj ki egy kicsit, biztos felüdülés lesz!Menj el egy cukrászdába és egyél egy sütit. Érezd jól magad a szülinapodon, a párod is ezt szeretné.

Boldog szülinapot!

2014. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :)
2014. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!